Meklēt
 Radīts mācībām. Un izklaidei pēc tam.

Budžeta klases planšete ar plašu 10,1 collas ekrānu izgatavota īpaši skolēnu attālināto mācību vajadzībām un vecāku sirdsmieram. Ierīcei viegli pievienojama trešo pušu izgatavota klaviatūra un datorpele, padarot to par pilnvērtīgu darbarīku. Planšete sadarbojas arī ar TCL T-Pen digitālo irbuli, kas sniedz iespēju rakstīt ekrānā tikpat precīzi, kā ar pildspalvu uz papīra. Ierīcē ieinstalēts specializēts izglītojošs saturs un iestrādāta vecāku kontroles iespēja, lai bērnu domas mācību laikā nenovirzītos uz izklaidi. Tab 10S brīdina, ja lietotājs pietuvojies ekrānam tuvāk par 25 cm, par acu veselību rūpējoties arī ar zilās gaismas filtru. Pateicoties 8000 mAh akumulatoram, planšetdators ar vienu uzlādi spēj darboties visu dienu, un iebūvētais 4G modems sniedz iespēju lietot internetu arī ārpus telpām.

TCL Tab 10s

MODELIS: 9080G

Radīts mācībām. Un izklaidei pēc tam.

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
9.55 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
229.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
5.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.01.2022.
Apraksts

Budžeta klases planšete ar plašu 10,1 collas ekrānu izgatavota īpaši skolēnu attālināto mācību vajadzībām un vecāku sirdsmieram. Ierīcei viegli pievienojama trešo pušu izgatavota klaviatūra un datorpele, padarot to par pilnvērtīgu darbarīku. Planšete sadarbojas arī ar TCL T-Pen digitālo irbuli, kas sniedz iespēju rakstīt ekrānā tikpat precīzi, kā ar pildspalvu uz papīra. Ierīcē ieinstalēts specializēts izglītojošs saturs un iestrādāta vecāku kontroles iespēja, lai bērnu domas mācību laikā nenovirzītos uz izklaidi. Tab 10S brīdina, ja lietotājs pietuvojies ekrānam tuvāk par 25 cm, par acu veselību rūpējoties arī ar zilās gaismas filtru. Pateicoties 8000 mAh akumulatoram, planšetdators ar vienu uzlādi spēj darboties visu dienu, un iebūvētais 4G modems sniedz iespēju lietot internetu arī ārpus telpām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!