Meklēt
 Vairāk vietas radīšanai

Lielu ideju pierakstīšanai vajag daudz vietas un labu rakstāmpiederumu. Tādēļ Tab Max ir 10,36 collu ekrāns ar 2000x1200 pikseļu izšķirtspēju, un tas sadarbojas ar TCL T-Pen digitālo irbuli. T-Pen raksta tik precīzi, kā pildspalva uz papīra lapas, mainot līnijas biezumu atkarībā no pieskāriena stipruma. 8 kodolu procesors žigli apstrādā visu informāciju, lai ieceres ātrāk pārvērstos realitātē, un 4G modems ļauj radīto saturu nosūtīt no jebkuras vietas. 8000 mAh akumulators darbina planšeti gandrīz cauru diennakti. Pat video vari atskaņot 22 stundas no vietas. Taču tas nenozīmē, ka bērni Tab Max lietos bez pārtraukuma, jo iestrādātā vecāku kontroles iespēja ļauj uzstādīt laika limitu un citus ierobežojumus.

TCL 10 Tab Max

MODELIS: 9295G_Grey

Vairāk vietas radīšanai

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
10.38 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
249.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
5.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 35.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 26.01.2022.
Apraksts

Lielu ideju pierakstīšanai vajag daudz vietas un labu rakstāmpiederumu. Tādēļ Tab Max ir 10,36 collu ekrāns ar 2000x1200 pikseļu izšķirtspēju, un tas sadarbojas ar TCL T-Pen digitālo irbuli. T-Pen raksta tik precīzi, kā pildspalva uz papīra lapas, mainot līnijas biezumu atkarībā no pieskāriena stipruma. 8 kodolu procesors žigli apstrādā visu informāciju, lai ieceres ātrāk pārvērstos realitātē, un 4G modems ļauj radīto saturu nosūtīt no jebkuras vietas. 8000 mAh akumulators darbina planšeti gandrīz cauru diennakti. Pat video vari atskaņot 22 stundas no vietas. Taču tas nenozīmē, ka bērni Tab Max lietos bez pārtraukuma, jo iestrādātā vecāku kontroles iespēja ļauj uzstādīt laika limitu un citus ierobežojumus.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!