• Autorizēties
 • Meklēt
   
   

  Pievienojies jau tagad

  Jaudīgs 5G internets. Sadarbība bez slēptām izmaksām. 24/7 Tavā rīcībā. Nāc pie LMT un esi kopā ar tiem, kas domā un dara!
  Ja esi uzņēmējs, piesakies ŠEIT.
  Sazinies ar mums un mēs izteiksim izdevīgāko piedāvājumu tieši Tev.

  • Zvani jau tagad pa tālr. 20227766,
  • raksti uz e-pastu pievienojies@lmt.lv
  • vai atstāj savu kontaktinformāciju.
  Lūdzu, ievadi vārdu un uzvārdu
  Lūdzu, ievadi tālruņa numuru
  6 iemesli, kāpēc izvēlēties LMT
  ico
  Vienmēr pirmais
  Tavā rīcībā mūsdienīgi telekomunikāciju pakalpojumi un iekārtas. Šīs iespējas Tev ir pieejamas modernā un strauji augošā tīklā, jo mums ir plašākais 3G un 4G pārklājums Latvijā.
  ico
  Vairāk iespēju
  Izbaudi vairāk iespēju un padari savu ikdienu ērtāku! Izvēlies atbilstošāko tarifu plānu un runā, cik vien vēlies, kā arī lieto internetu – uzziņai, izklaidei, darbam vai citām vajadzībām.
  ico
  Ērtāka apkalpošana
  Jautā – un mēs atbildēsim! Esam sasniedzami vairāk nekā 50 klientu centros visā Latvijā, sociālajos medijos vai pa informatīvo tālruni 80768076, kā arī piedāvājam ērtu pašapkalpošanos mans.lmt.lv
  ico
  Līdzi visā pasaulē
  Dodies ceļā ar mierīgu sirdi – LMT ir noslēgti sadarbības līgumi ar telekomunikāciju operatoriem visā pasaulē.
  ico
  Unikāli risinājumi biznesam
  Jau 2/3 Latvijas uzņēmumu atzinuši LMT par uzticamu sadarbības partneri – arī Tu un Tava komanda var paļauties uz mūsu speciālistu zināšanām un individuālajiem risinājumiem, kas uzlabos biznesa procesus un ļaus sasniegt jaunus mērķus.
  ico
  Kopā ar Latviju
  Tu esi daļa no Latvijas – un arī mēs. Kopā mēs varam paveikt nozīmīgus darbus un ietekmēt savu valsti, lai tā uzplauktu un mainītos. Varam iedvesmot un aizraut līdzcilvēkus. Varam atklāt jaunas zvaigznes. Tāpēc mēs atbalstām Latvijas talantus un sabiedriski nozīmīgus projektus.
  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!