Jauniešiem

Zvani un SMS Latvijā un EEZ valstīs
Neierobežoti
Internets Latvijā
Neierobežots
Internets EEZ valstīs*
14.6 GB
19 98
€/mēn.
Pieteikties piedāvājumam
Atstāj kontaktinformāciju, un mēs ar tevi sazināsimies.
Tavs vārds, uzvārds
Nav korekti ievādīts vārds, uzvārds
Kontakttālrunis
Nav korekti ievadīts numurs

Nepareizi ievadīts drošības kods

Rādīt citu kodu


Vismaz vienai izvēlei jābūt atzīmētai
Paldies, tavs pieteikums ir saņemts!
Pasargā savu telefonu ar Interneta sargu!
Neietilpst zvani un īsziņas uz paaugstinātas maksas numuriem.
Katrs klients var saņemt vienu īpašo piedāvājumu.
Pēc 25 g.v. sasniegšanas tiks piemērota Brīvības un Neatkarības standarta mēneša maksa.
Svarīgi zināt
Svarīgi zināt
EEZ valstis: Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Horvātija, Igaunija, Īrija, Itālija, Kipra, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija, kā arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

* EEZ valstīs ārpus Latvijas godīgas lietošanas apjomu atbilstoši Eiropas Savienības Viesabonēšanas regulai nosaka ES Godīgas lietošanas noteikumi (Fair Usage Policy). Šis apjoms periodiski mainās. Lūdzam sekot līdzi informācijai par iekļauto interneta apjomu citās EEZ valstīs atbilstoši pakalpojumam NEATKARĪBA.
 
 
Piedāvājums pieejams jauniešiem vecumā no 18 līdz 24 gadiem (ieskaitot). Pakalpojumu var pieslēgt jebkurā LMT klientu centrā, uzrādot savu personu apliecinošu dokumentu.
 
Lai tālruņa lietošana sagādātu prieku, aicinām iepazīties ar drošas lietošanas nosacījumiem.
 
Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar Tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.
 
 
Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto personas datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. LMT pakalpojumu ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, vecums, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
 
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!