Meklēt
 

NedēļA SARUNĀM

Atļaujies vairāk!

Izvēlies tarifu plānu NEDĒĻA SARUNĀM un runā Latvijā, cik vien vēlies! Un arī īsziņas sūti, cik vien vēlies! Turklāt tas viss par lielisku un fiksētu nedēļas maksu!

 • Neierobežots zvanu apjoms uz visiem tīkliem Latvijā
 • Neierobežots skaits īsziņu uz visiem tīkliem Latvijā
 • 300 MB interneta Latvijā

Kā pieslēgt

Lai abonētu, sūti* NSA uz numuru 1626 (2.50 € nedēļā).

Kā darbojas

 • Tarifu plāns NEDĒĻA SARUNĀM ir pieejams tikai Latvijā.
 • Abonēšana stājas spēkā no brīža, kad saņem apstiprinājuma īsziņu.
 • Septītajā dienā plkst. 24:00 NEDĒĻA SARUNĀM automātiski pagarinās uz nedēļu. Ja šajā brīdī LMT Kartes kontā nav pietiekoši daudz naudas, tiks piemērota tarifikācija par sarunu minūtēm un īsziņām. Tiklīdz papildināsi LMT Kartes kontu, NEDĒĻA SARUNĀM atkal tiks pagarināta automātiski. Tarifu plāna pagarināšanas diena tiek uzskatīta par perioda pirmo dienu.
 • Ja vēlies atslēgt NEDĒĻU SARUNĀM un izmantot PAMATTARIFU, uz numuru 1626 sūti NS–.

Svarīgi

 • Ja NEDĒĻA SARUNĀM darbības laikā LMT Kartei beidzas avansa derīguma termiņš, varēsi turpināt lietot pakalpojumus līdz septītās dienas beigām.
 • Lai lietotu pakalpojumus ārzemēs, pieslēdz tarifu plānu PAMATTARIFS, uz numuru 1626 sūtot NS–. Lūdzu, ņem vērā, ka Pamattarifs būs spēkā no tā brīža, kad saņemsi apstiprinājuma īsziņu.
 • Lūdzu, iepazīsties ar paaugstinātas maksas (piemēram, zvani uz uzziņu vai paaugstinātas maksas numuriem, pasūti draugiem.lv statistiku u.tml.) un īso numuru tarifiem, kā arī starptautisko zvanu izmaksām.
 • Ja vēlies noskaidrot atlikušā interneta apjomu un laiku, kurā to iespējams lietot, sūti i uz numuru 1626. Atbildi saņemsi dažu minūšu laikā.
 • Ikvienam LMT klientam ir saistoši LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principi.
 • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto personas datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Tarifu plāna NEDĒĻA SARUNĀM ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
 
 
 

Atpakaļ
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!