Meklēt
 

NedēļA INTERNETAM

Atļaujies vairāk!

Izvēlies NEDĒĻA INTERNETAM un lieto Latvijā veselu gigabaitu interneta, kā arī sūti īsziņas, cik vien vēlies, par lielisku un fiksētu nedēļas maksu!

 • 1 GB interneta lietošanai Latvijā un citās EEZ valstīs
 • Neierobežots īsziņu apjoms uz visiem tīkliem Latvijā un ceļojot EEZ valstīs
 • 30 minūtes zvaniem uz visiem tīkliem Latvijā un ceļojot EEZ valstīs

Kā pieslēgt

Lai abonētu, sūti* NIA uz numuru 1626 (2.00 € nedēļā).

Kā darbojas

 • Abonēšana stājas spēkā no brīža, kad saņem apstiprinājuma īsziņu.
 • Septītajā dienā plkst. 24:00 pakalpojums automātiski tiek pagarināts uz nedēļu, neiztērētās interneta un sarunu vienības – dzēstas. Ja šajā brīdī LMT Kartes kontā nav pietiekoši daudz naudas, Tu varēsi zvanīt un sūtīt īsziņas saskaņā ar pamattarifu. Tiklīdz papildināsi LMT Kartes kontu, NEDĒĻA INTERNETAM atkal tiks pagarināta automātiski. Pakalpojuma pagarināšanas diena tiek uzskatīta par perioda pirmo dienu.
 • Ja pakalpojumā iekļautās sarunu minūtes iztērēsi ātrāk nekā 7 dienās, līdz nedēļas beigām varēsi zvanīt saskaņā ar pamattarifu.
 • Ja vēlies atslēgt abonēšanu, uz numuru 1626 sūti NIA–. Šādā gadījumā līdz septītās dienas beigām varēsi turpināt lietot pakalpojumus, taču nākamais periods netiks abonēts.

Svarīgi

 • Ja NEDĒĻA INTERNETAM darbības laikā LMT Kartei beidzas avansa derīguma termiņš, Latvijā varēsi turpināt lietot pakalpojumus līdz septītās dienas beigām.
 • Ārpus EEZ valstīm izmantotie pakalpojumi tiek tarificēti atbilstoši standarta tarifiem ārvalstīs.
 • Lūdzu, iepazīsties ar paaugstinātas maksas (piemēram, zvani uz uzziņu vai paaugstinātas maksas numuriem, pasūti draugiem.lv statistiku u.tml.) un īso numuru tarifiem, kā arī starptautisko zvanu izmaksām.
 • Tev ir iespēja jebkurā EEZ valstī izvēlēties arī internetu ar regulēto tarifu par vienību (maksa par MB – 0.0605 €).
 • Ja vēlies noskaidrot atlikušo vienību skaitu un laiku, kurā tās iespējams lietot, sūti i uz numuru 1626. Atbildi saņemsi dažu minūšu laikā.
 • Ikvienam LMT klientam ir saistoši LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principi.
 • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto personas datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma NEDĒĻA INTERNETAM ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.


EEZ valstis 
Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Horvātija, Igaunija, Īrija, Itālija, Kipra, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija, Islande, Lihtenšteina, Norvēģija
 

 
Atpakaļ
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!