Meklēt
 Pielāgots darba videi

Skaties video materiālus Ultra HD izšķirtspējas monitorā gluži kā televizorā, vai arī pagriez to portreta režīmā un lasi kā milzīgu avīzi. Darba un izklaides vajadzībām piemērotais 27 collu monitors perfekti padarīs savu darbu. Augstas izšķirtspējas monitoram ir IPS panelis, kas nodrošina plašu 178° skata leņķi un kristāldzidri attēlo vairāk nekā vienu miljardu krāsu. Ar plašu krāsu gammu, gandrīz neierobežotiem nokrāsu toņiem un HDR10 tehnoloģiju, kas tumšās krāsas padara tumšākas, bet spilgtās – vēl spilgtākas, ikvienu saturu varēsi izbaudīt tieši tā, kā to ir iecerējis autors. USB Type-C pieslēgvieta ar 90 W uzlādi parūpējas par klēpjdatora barošanu un datu pārraidi ar vienu un to pašu kabeli, un, pateicoties vairākām USB 3.0 pieslēgvietām, vari aksesuārus pievienot tieši monitoram. Papildu skandas gan nevajadzēs, jo divi skaļruņi jau ir iemontēti monitora korpusā.

Samsung S80UA 27" UHD Monitor IPS USB Type-C

MODELIS: LS27A800UNUXEN

Pielāgots darba videi

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
17.46 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
419.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
419.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Skaties video materiālus Ultra HD izšķirtspējas monitorā gluži kā televizorā, vai arī pagriez to portreta režīmā un lasi kā milzīgu avīzi. Darba un izklaides vajadzībām piemērotais 27 collu monitors perfekti padarīs savu darbu. Augstas izšķirtspējas monitoram ir IPS panelis, kas nodrošina plašu 178° skata leņķi un kristāldzidri attēlo vairāk nekā vienu miljardu krāsu. Ar plašu krāsu gammu, gandrīz neierobežotiem nokrāsu toņiem un HDR10 tehnoloģiju, kas tumšās krāsas padara tumšākas, bet spilgtās – vēl spilgtākas, ikvienu saturu varēsi izbaudīt tieši tā, kā to ir iecerējis autors. USB Type-C pieslēgvieta ar 90 W uzlādi parūpējas par klēpjdatora barošanu un datu pārraidi ar vienu un to pašu kabeli, un, pateicoties vairākām USB 3.0 pieslēgvietām, vari aksesuārus pievienot tieši monitoram. Papildu skandas gan nevajadzēs, jo divi skaļruņi jau ir iemontēti monitora korpusā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!