Meklēt
 Strādā, skaties un dzīvo stilīgi

Visa digitālā pasaule ir Tavā 27 collu ekrānā. Nav pat vajadzīgs dators, jo Samsung viedais monitors spēj atskaņot iecienīto audiovizuālo saturu un darbināt produktivitātes lietotnes bez palīdzības no ārpuses. Izveido WiFi savienojumu un skaties Netflix seriālus vai YouTube video. Pieraksties Microsoft 365 un lieto biroja programmas. Ja vēlies darīt vēl vairāk, pievieno savu Samsung viedtelefonu caur DeX savienojumu un izmanto to datora vietā. Stilīgais un darba telpas interjeram piestāvošais monitors automātiski pielāgo ekrāna spilgtumu apkārtējai videi un skanējumu caur iebūvētajiem skaļruņiem saturam. Turklāt tam ir spēļu spēlēšanai pateicīga 16:9 malu attiecība.

Samsung M50B Smart Monitor FHD

MODELIS: LS27BM500EUXEN

Strādā, skaties un dzīvo stilīgi

 
Izmērs
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
11.21 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
269.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 30.08.2022.
Apraksts

Visa digitālā pasaule ir Tavā 27 collu ekrānā. Nav pat vajadzīgs dators, jo Samsung viedais monitors spēj atskaņot iecienīto audiovizuālo saturu un darbināt produktivitātes lietotnes bez palīdzības no ārpuses. Izveido WiFi savienojumu un skaties Netflix seriālus vai YouTube video. Pieraksties Microsoft 365 un lieto biroja programmas. Ja vēlies darīt vēl vairāk, pievieno savu Samsung viedtelefonu caur DeX savienojumu un izmanto to datora vietā. Stilīgais un darba telpas interjeram piestāvošais monitors automātiski pielāgo ekrāna spilgtumu apkārtējai videi un skanējumu caur iebūvētajiem skaļruņiem saturam. Turklāt tam ir spēļu spēlēšanai pateicīga 16:9 malu attiecība.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!