Meklēt
 Iegrimsti 5K sapnī

Apple Studio Display ir vairāk nekā monitors. 27 collu ekrāns sajūsminās Tevi ar 5K Retina izšķirtspējas augsto detalizāciju, jo tajā attēls tiek izveidots no 14,7 miljoniem pikseļu un miljards krāsu toņiem. 600 nitu spilgtums nozīmē, ka ekrāns spēj pretoties spožiem saules stariem, pie tam Nano Texture pārklājums līdz minimumam samazina gaismas atstarošanos. Lielisko attēlu papildina sešu skaļruņu sistēma, kas veido kinoteātra cienīgu skanējumu. Savukārt trīs mikrofoni uztver katru vārdu, lai videozvani noritētu bez pārpratumiem. Tiem talkā nāk arī iebūvēta 12MP kamera, kas aptver 122 grādu skata leņķi un ir aprīkota ar Center Stage funkciju. Tā parūpējas, lai lietotājs vienmēr būtu kadra centrā, pat ja pārvietojas. 

Apple Studio Display - Nano-Texture Glass

MODELIS: MMYX3Z/A

Iegrimsti 5K sapnī

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
70.84 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
1889.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.

Slēdzot Nomaksas līgumu par kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

Pērkot uzreiz
1889.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 02.10.2023.
Apraksts

Apple Studio Display ir vairāk nekā monitors. 27 collu ekrāns sajūsminās Tevi ar 5K Retina izšķirtspējas augsto detalizāciju, jo tajā attēls tiek izveidots no 14,7 miljoniem pikseļu un miljards krāsu toņiem. 600 nitu spilgtums nozīmē, ka ekrāns spēj pretoties spožiem saules stariem, pie tam Nano Texture pārklājums līdz minimumam samazina gaismas atstarošanos. Lielisko attēlu papildina sešu skaļruņu sistēma, kas veido kinoteātra cienīgu skanējumu. Savukārt trīs mikrofoni uztver katru vārdu, lai videozvani noritētu bez pārpratumiem. Tiem talkā nāk arī iebūvēta 12MP kamera, kas aptver 122 grādu skata leņķi un ir aprīkota ar Center Stage funkciju. Tā parūpējas, lai lietotājs vienmēr būtu kadra centrā, pat ja pārvietojas. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!