Internets visiem

Viesnīcām, tirdzniecības centriem, slimnīcām, lidostām un citām publiskām vietām ideāli piemērots interneta piekļuves punkts. Ievietots parastā elektrības kontaktligzdā, tas nodrošina Wi-Fi pārklājumu 2,4 GHz un 5 GHz frekvencē, pārraidot datus ar ātrumu līdz 433 megabitiem sekundē. Ierīcē ir vieta trīs Ethernet ligzdas pieslēgumiem ar vadu, kā arī USB 2.0, caur kuru var pievienot ārējo atmiņu vai uzlādēt mobilo ierīci.

MikroTik wsAP ac lite

MODELIS: RBwsAP-5Hac2nD

Internets visiem

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
2.25 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
54.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Viesnīcām, tirdzniecības centriem, slimnīcām, lidostām un citām publiskām vietām ideāli piemērots interneta piekļuves punkts. Ievietots parastā elektrības kontaktligzdā, tas nodrošina Wi-Fi pārklājumu 2,4 GHz un 5 GHz frekvencē, pārraidot datus ar ātrumu līdz 433 megabitiem sekundē. Ierīcē ir vieta trīs Ethernet ligzdas pieslēgumiem ar vadu, kā arī USB 2.0, caur kuru var pievienot ārējo atmiņu vai uzlādēt mobilo ierīci.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!