• Autorizēties
 Paplašini interneta pārklājumu!

Izmērā mazais Wi-Fi piekļuves punkts ļauj paplašināt interneta pārklājumu uz telpām un vietām, kuras nespēj sasniegt primārais rūteris. Iespraud vienu PWR-Line AP elektrības rozetē blakus rūterim un savieno abas ierīces ar kabeli caur LAN pieslēgvietu. Otru spraudni ievieto rozetē telpā, kur vēlies uzlabot pārklājumu. Tas arī viss! Signāls caur elektrotīklu nonāk izvēlētajā vietā, paplašinot pārklājumu. Šādi vari izveidot apjomīgu tīklu no veselām astoņām PWR-Line AP ierīcēm.

MikroTik PWR-Line AP

MODELIS: PL7411-2nD

Paplašini interneta pārklājumu!

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
2.00 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
48.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 21.01.2020.
Iekārtas apraksts

Izmērā mazais Wi-Fi piekļuves punkts ļauj paplašināt interneta pārklājumu uz telpām un vietām, kuras nespēj sasniegt primārais rūteris. Iespraud vienu PWR-Line AP elektrības rozetē blakus rūterim un savieno abas ierīces ar kabeli caur LAN pieslēgvietu. Otru spraudni ievieto rozetē telpā, kur vēlies uzlabot pārklājumu. Tas arī viss! Signāls caur elektrotīklu nonāk izvēlētajā vietā, paplašinot pārklājumu. Šādi vari izveidot apjomīgu tīklu no veselām astoņām PWR-Line AP ierīcēm.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!