Meklēt
 Radīts Latvijā 5G jaudai

Tavā rīcībā Latvijas inovāciju tehnoloģiju uzņēmumu LMT un MikroTik sadarbībā radītais 5G interneta rūteris! Tā darbībā tiek izmantota LTE jaunākās paaudzes tehnoloģija LTE20, kas ļauj 5G lejupielādēt datus ar ātrumu līdz 5 Gb/s un augšupielādēt – ar 650 Mb/s. Divas ārējās antenas veido stabilu savienojumu ar bāzes staciju un veido Wi-Fi pārklājumu 360 grādu amplitūdā. Rūteris ir piemērots arī uzņēmumiem, kas izmanto specifiskus virtuālā privātā tīkla (VPN) savienojumus, kā arī sniedz publisku interneta piekļuvi saviem klientiem vai lokālā tīkla lietotājiem, jo operētājsistēma nodrošina arī Hotspot funkcionalitāti un plašas iespējas veikt specifiskas konfigurācijas.

MikroTik LMT 5G

MODELIS: D53G-5HacD2HnD-TC&RG502Q-EAc0

Jaunums! Saņem preci jau šodien!

Radīts Latvijā 5G jaudai

 
Krāsa
Ar INTERNETS MĀJAI pieslēgumu
0.00 €/mēn.Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.08.2022.
Apraksts

Tavā rīcībā Latvijas inovāciju tehnoloģiju uzņēmumu LMT un MikroTik sadarbībā radītais 5G interneta rūteris! Tā darbībā tiek izmantota LTE jaunākās paaudzes tehnoloģija LTE20, kas ļauj 5G lejupielādēt datus ar ātrumu līdz 5 Gb/s un augšupielādēt – ar 650 Mb/s. Divas ārējās antenas veido stabilu savienojumu ar bāzes staciju un veido Wi-Fi pārklājumu 360 grādu amplitūdā. Rūteris ir piemērots arī uzņēmumiem, kas izmanto specifiskus virtuālā privātā tīkla (VPN) savienojumus, kā arī sniedz publisku interneta piekļuvi saviem klientiem vai lokālā tīkla lietotājiem, jo operētājsistēma nodrošina arī Hotspot funkcionalitāti un plašas iespējas veikt specifiskas konfigurācijas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!