Meklēt
 Vienādi labs internets visā mājā

Iepazīsti Mesh 3! Tā ir jaudīga tīkla sistēma, kas ienes spēcīgu interneta savienojumu ikvienā telpā, ikvienā mājokļa nostūrī. No trīs ierīcēm sastāvošā sistēma izveido kvalitatīvu tīkla pārklājumu 600 kvadrātmetru plašā teritorijā un vienlaikus apgādā ar interneta pieslēgumu vismaz 250 ierīces. Wi-Fi 6 tehnoloģiju atbalstošā Mesh 3 sistēma spēj uzturēt iespaidīgu datu pārraides ātrumu - 3000 megabiti sekundē. Tas ļauj bez aiztures straumēt 4K izšķirtspējas filmas, spēlēt grafiski augstvērtīgas datorspēles tiešsaistē un apmainīties ar lieliem vizuālajiem materiāliem darba vajadzībām. Vari reizē izmantot 5 GHz un 2,4 GHz frekvences stabilam savienojumam, un ar ierīcē iebūvēto NFC moduli pievienot viedtelefonu tīklam bez paroles ievadīšanas. Atliek vien ar vienu iekārtu pieskarties otrai.

Huawei WiFi Mesh 3

MODELIS: 53039178

Jaunums! Saņem preci jau šodien!

Vienādi labs internets visā mājā

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
9.55 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
229.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 12.12.2022.
Apraksts

Iepazīsti Mesh 3! Tā ir jaudīga tīkla sistēma, kas ienes spēcīgu interneta savienojumu ikvienā telpā, ikvienā mājokļa nostūrī. No trīs ierīcēm sastāvošā sistēma izveido kvalitatīvu tīkla pārklājumu 600 kvadrātmetru plašā teritorijā un vienlaikus apgādā ar interneta pieslēgumu vismaz 250 ierīces. Wi-Fi 6 tehnoloģiju atbalstošā Mesh 3 sistēma spēj uzturēt iespaidīgu datu pārraides ātrumu - 3000 megabiti sekundē. Tas ļauj bez aiztures straumēt 4K izšķirtspējas filmas, spēlēt grafiski augstvērtīgas datorspēles tiešsaistē un apmainīties ar lieliem vizuālajiem materiāliem darba vajadzībām. Vari reizē izmantot 5 GHz un 2,4 GHz frekvences stabilam savienojumam, un ar ierīcē iebūvēto NFC moduli pievienot viedtelefonu tīklam bez paroles ievadīšanas. Atliek vien ar vienu iekārtu pieskarties otrai.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!