Meklēt
 Ielūdzam Wi-Fi 6 laikmetā!

Kamēr vairākums šodien lietoto rūteru nodrošina vien Wi-Fi 5 standarta noteiktās prasības, Huawei WS7200 piedāvā spert soli pretim nākotnei – Wi-Fi 6 prasībām atbilstošu datu pārraidi ar ātrumu līdz 1,2 Gb/s un iespēju pieslēgt līdz pat 128 ierīcēm vienlaikus. Tādējādi šis rūteris ir piemērots gan mājsaimniecībām, gan birojiem, ražotnēm, skolām un publiskām vietām. Tas izceļas ar ļoti īsu aizkaves laiku datu pārraidē – tikai 10 milisekundes, kā arī par 30% zemāku enerģijas patēriņu nekā iepriekšējās paaudzes iekārtās. Četras antenas gādā, lai signāls tiku vienmērīgi izkliedēts visapkārt, turklāt tas pavisam nedaudz zaudē spēku, plūstot cauri sienām.

Huawei WS7200-20 Wi-Fi AX3

MODELIS: 53037715

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!

Ielūdzam Wi-Fi 6 laikmetā!

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
3.30 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
79.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 02.11.2021.
Apraksts

Kamēr vairākums šodien lietoto rūteru nodrošina vien Wi-Fi 5 standarta noteiktās prasības, Huawei WS7200 piedāvā spert soli pretim nākotnei – Wi-Fi 6 prasībām atbilstošu datu pārraidi ar ātrumu līdz 1,2 Gb/s un iespēju pieslēgt līdz pat 128 ierīcēm vienlaikus. Tādējādi šis rūteris ir piemērots gan mājsaimniecībām, gan birojiem, ražotnēm, skolām un publiskām vietām. Tas izceļas ar ļoti īsu aizkaves laiku datu pārraidē – tikai 10 milisekundes, kā arī par 30% zemāku enerģijas patēriņu nekā iepriekšējās paaudzes iekārtās. Četras antenas gādā, lai signāls tiku vienmērīgi izkliedēts visapkārt, turklāt tas pavisam nedaudz zaudē spēku, plūstot cauri sienām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!