Meklēt
 Viens interneta avots visiem

Lieliem uzņēmumiem un publiskām vietām piemērotais rūteris spēj uzturēt Wi-Fi tīklā tādu datu pārraides ātrumu, kādu iepriekš piedāvājuši vien optisko šķiedru kabeļi. Tā maksimālais lejupielādes ātrums ir 1 Gb/s, un rūterim vienlaikus var pieslēgties pat 64 lietotāji. Pateicoties četrām iekšējām antenām, Wi-Fi signāls tiek izplatīts par 40% tālāk nekā iespēj standarta rūteri, turklāt tas plūst visos virzienos. Līdz ar to vienu interneta piekļuves punktu var izmantot vairākos stāvos strādājošie, būtiski nezaudējot datu pārraides ātrumu.

Huawei B818 Cat19 LTE

MODELIS: 51060EUS

Viens interneta avots visiem

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
8.30 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
199.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Lieliem uzņēmumiem un publiskām vietām piemērotais rūteris spēj uzturēt Wi-Fi tīklā tādu datu pārraides ātrumu, kādu iepriekš piedāvājuši vien optisko šķiedru kabeļi. Tā maksimālais lejupielādes ātrums ir 1 Gb/s, un rūterim vienlaikus var pieslēgties pat 64 lietotāji. Pateicoties četrām iekšējām antenām, Wi-Fi signāls tiek izplatīts par 40% tālāk nekā iespēj standarta rūteri, turklāt tas plūst visos virzienos. Līdz ar to vienu interneta piekļuves punktu var izmantot vairākos stāvos strādājošie, būtiski nezaudējot datu pārraides ātrumu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!