Meklēt
 Ļauj internetam lidot

Ja birojam, ražotnei, mācību iestādei vai sabiedriskai vietai nepieciešams interneta rūteris, Huawei B715 būs īstais. Šai 4G mobilo sakaru tīklu atbalstošajai stacionārajai iekārtai vienlaikus var pieslēgties līdz pat 64 mobilajām ierīcēm. Ātrs internets tiks visiem, jo rūteris nodrošina datu pārraidi ar ātrumu līdz 450 Mb/s. Glītajā korpusā iestrādāta arī USB pieslēgvieta, lai rūterim pieslēgtu ārējo atmiņu un piešķirtu tam servera funkcijas, vai to savienotu ar printeri. Ierīces pārvaldīšanu atvieglo Huawei HiLink mobilā lietotne, kas pieejama Android un iOS mobilo ierīču lietotājiem. Četros datoros var iegūt vēl ātrāku pieslēgumu, ar kabeli pievienojot tos LAN pieslēgvietās.

Huawei B715

MODELIS: B715s – 23c

Ļauj internetam lidot

 
Krāsa
Ar INTERNETS MĀJAI pieslēgumu
0.00 €/mēn.Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.03.2023.
Apraksts

Ja birojam, ražotnei, mācību iestādei vai sabiedriskai vietai nepieciešams interneta rūteris, Huawei B715 būs īstais. Šai 4G mobilo sakaru tīklu atbalstošajai stacionārajai iekārtai vienlaikus var pieslēgties līdz pat 64 mobilajām ierīcēm. Ātrs internets tiks visiem, jo rūteris nodrošina datu pārraidi ar ātrumu līdz 450 Mb/s. Glītajā korpusā iestrādāta arī USB pieslēgvieta, lai rūterim pieslēgtu ārējo atmiņu un piešķirtu tam servera funkcijas, vai to savienotu ar printeri. Ierīces pārvaldīšanu atvieglo Huawei HiLink mobilā lietotne, kas pieejama Android un iOS mobilo ierīču lietotājiem. Četros datoros var iegūt vēl ātrāku pieslēgumu, ar kabeli pievienojot tos LAN pieslēgvietās.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!