MOBILAIS INTERNETS DATORĀ VAI PLANŠETĒ

Vietai nav nozīmes – tu esi brīvs!

Ievieto planšetē vai modemā LMT mobilā interneta SIM karti un lieto internetu Latvijā un pārējās EEZ valstīs jebkurā laikā un vietā par izdevīgu un fiksētu mēneša maksu!

 • Plašākais 4G tīkla pārklājums Latvijā
 • Nav noteikts interneta ātruma ierobežojums

KĀ SĀKT LIETOT

 • Planšetē – tev nepieciešama vienīgi īpaša LMT mobilā interneta SIM karte, kuru ievietot planšetē.
 • Klēpjdatorā – ja tev nav dators, kurā jau iebūvēts mobilā interneta modems, būs nepieciešama vienīgi īpaša LMT mobilā interneta SIM karte, kas jāievieto modemā, kuru pievienosi datoram.

Šīs iekārtas, kā arī mobilā interneta pieslēgumu par izdevīgu cenu var iegādāties LMT e-veikalā, kā arī tuvākajā LMT klientu centrā. Mēs palīdzēsim ar padomu, lai tu varētu izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko mobilā interneta veidu un iekārtu. Iesakām ieskatīties arī iekārtas lietošanas pamācībā, bet jautājumu gadījumā droši sazinies ar mums.

PIESLĒGUMA VEIDI

Izvēlies savām vajadzībām un lietošanas paradumiem atbilstošāko pieslēgumu!


Mobilais internets
STARTS
Mobilais internets
10 GB
Mobilais internets
30 GB
Mobilais internets
70 GB
Mobilais internets
bez apjoma ierobežojuma Latvijā
Apjoms DIENAI (24h)
1 GB (t.sk. 1 GB EEZ) / 1.40€ 

NEDĒĻAI (168h)
10 GB (t.sk. 5.9 GB EEZ) / 5.65
10 GB
(t.sk. 7.4 GB EEZ)
30 GB
(t.sk. 10.3 GB EEZ)
70 GB
(t.sk. 17.7 GB EEZ)
Neierobežots
(t.sk. 28.0 GB EEZ)
Papildu
apjoms
1 GB
1.40
1.40
1.40
Pieslēguma
mēneša
maksa
0.00 €
7.05
9.89
16.94
26.80
Svarīgi! No 01.05.2024. plānotas interneta pakalpojumu izmaiņas. Vairāk uzzini šeit.

 
Pieslēguma MOBILAIS INTERNETS STARTS lietotājiem
Kad vēlēsies lietot internetu, varēsi iegādāties vienreizējo apjomu dienai (24h) vai nedēļai (168h). To var pieslēgt jebkurā LMT klientu centrā, kā arī ar īsziņas palīdzību – uz numuru 1688 nosūti* MID (dienai) vai MIN (nedēļai).

Pieslēguma  veida maiņa

Ja izrādīsies, ka tev piemērotāks kāds cits interneta pieslēguma veids, jebkurā laikā varēsi to nomainīt – visērtāk to izdarīt Mans LMT. To pašu var paveikt arī jebkurā LMT klientu centrā, kā arī ar īsziņas palīdzību – uz numuru 1688 nosūti* MI10, MI30, MI70 vai MIB.

Ņem vērā! Ja lieto iekārtu, kas nenodrošina īsziņu sūtīšanu (piem., Apple iPad), ieliec savu SIM karti jebkurā citā mobilajā telefonā un nosūti īsziņu no tā.

KAD INTERNETA APJOMS IR IZTĒRĒTS

Ja lieto pieslēgumu MOBILAIS INTERNETS STARTS

Kad vienreizējais dienas vai nedēļas apjoms būs iztērēts vai termiņš iztecējis, internets tiks atslēgts. Tu vari atkārtoti iegādāties vienreizējo apjomu vai pieslēgt citu MOBILĀ INTERNETA veidu ar iekļautu ikmēneša apjomu.

Ja lieto pieslēgumu MOBILAIS INTERNETS 10 GB, 30 GB vai 70 GB

Kad iekļautais interneta apjoms būs iztērēts, tu vari iegādāties vienreizējo papildapjomu, pieslēgt citu mobilā interneta veidu vai izmantot internetu ar maksu par megabaitu.

Ja papildu apjoms nepieciešams reti vai tikai īpašos gadījumos, piedāvājam iespēju iegādāties 1 GB interneta par 1.40 ar derīguma termiņu līdz mēneša beigām ar īsziņas palīdzību. Atver datorā modema programmu un nosūti īsziņu* APJOMS uz numuru 1688. Ja lieto iekārtu, kas nenodrošina īsziņu sūtīšanu (piem., Apple iPad), īsziņu var nosūtīt arī no jebkura LMT pēcapmaksas mobilā telefona (maksa par interneta apjomu tiks iekļauta šī klienta LMT rēķinā). Tādā gadījumā īsziņā* jāraksta APJOMS un tava mobilā interneta pieslēguma numurs (piem., APJOMS 12345678).

4G TĪKLA PRIEKŠROCĪBAS

Lai gūtu pozitīvu 4G pieredzi, dodies uz tuvāko LMT klientu centru vai zvani 80768076 – pieslēgsim atbalstu 4G tīklam BEZ MAKSAS! Ar 4G tu varēsi baudīt ievērības cienīgu ātrumu (LTE tehnoloģijas maksimālais teorētiskais ātrums – 150 Mbit/s – ir līdz pat septiņām reizēm lielāks nekā 3G un DSL), zibenīgu mājaslapu, video un spēļu ielādi, kā arī nevainojamu mūzikas straumēšanu. 


Atgādinām!

 • Mobilo internetu 4G tīklā var lietot ar atbilstošu 4G planšeti, mobilā interneta modemu vai portatatīvo datoru ar iebūvētu 4G mobilā interneta modemu, kas atbalsta LMT 4G tīkla frekvenci, kā arī nepieciešams atrasties LMT 4G pārklājuma zonā.
 • Lai noskaidrotu savas iekārtas saderību ar LMT 4G tīklu, kā arī iegūtu atbildes uz citiem jautājumiem par 4G, lūdzu, apmeklē 4G gatavības pārbaudes lapu.

IESPĒJAS

Īsziņu sūtīšana no datorprogrammas
Ja mobilo internetu lieto datorā ar modemu (vai planšetē, kas nodrošina īsziņu sūtīšanu), ir iespēja no datorprogrammas sūtīt un saņemt arī īsziņas. UZZINI VAIRĀK

Mobilais internets ārvalstīs
Ja dodies ārpus Latvijas, droši ņem līdzi arī savu datoru un modemu. Pēc iekļautā interneta apjoma EEZ valstīs iztērēšanas – izmanto Internets ceļojumā priekšrocības!

SVARĪGI ZINĀT

 • Ja LMT pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt noteikta pakalpojuma sniegšanu.
 • Šeit tu atradīsi dažādus jautājumus un izsmeļošas atbildes par datu pārraides tehnoloģijām un īpatnībām, kā arī par elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti, t.sk. lejupielādes un augšupielādes ātrumiem.
 • Ikvienam LMT klientam ir iespēja izmantot Mobilā satura pakalpojumus un Mobilā maksājuma priekšrocības.
 • Ikvienam LMT klientam ir saistoši LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principi.
 • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto personas datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma MOBILAIS INTERNETS DATORĀ VAI PLANŠETĒ ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
 • Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.

IZMAKSAS

 • Mobilā interneta pieslēgšana – bez maksas.
 • MMS sūtīšanas maksa uz Tele 2 un Bite tīklu, maksa par īsziņām un paaugstinātas maksas pakalpojumiem neietilpst fiksētajā mēneša maksā.
 • Ja plāno lietot LMT mobilo internetu arī ārpus Latvijas vai pārējo EEZ valstu robežām, lūdzam savlaicīgi iepazīties ar interneta tarifiem ārvalstīs.
 • Tu vari sūtīt standarta īsziņas LMT tīklā par 0.0142 , kā arī izmantot paaugstinātas maksas īsziņu pakalpojumus un sūtīt īsziņas uz citiem tīkliem.
 • MMS sūtīšana LMT tīklā un uz e-pastu – bez maksas, uz Tele2 un Bite tīklu – 0.06 €/gab.

EEZ valstis
 
Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Horvātija, Igaunija, Īrija, Itālija, Kipra, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija, Islande, Lihtenšteina, Norvēģija

Visas maksas norādītas € ar PVN.


Atpakaļ
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!