Meklēt
 

MMS

Dalīts prieks – dubults prieks

Gribi apsveikt draugu svētkos ar kādu jauku bildi? Pamanīji smieklīgu situāciju vai iespaidīgu reklāmu? Fotografē ar savu mobilo telefonu un sūti MMS! Tā ir lieliska iespēja dalīties ar draugiem spilgtos iespaidos un neaizmirstamos mirkļos, par kaut ko informēt vai atgādināt ne tikai ar teksta, bet arī attēlu palīdzību!

KĀ SĀKT LIETOT

Lai sūtītu un saņemtu MMS no sava telefona vai Mans LMT, pakalpojums nav ne jāpieslēdz, ne arī īpaši jāpiesaka – sūti, kad vien vēlies! Šī iespēja visiem LMT klientiem jau ir pieslēgta.

Atceries!
Ja Tavā rīcībā ir vecāks telefona modelis, lūdzu, pārliecinies, ka telefonā ir uzstādīti MMS parametri. Tos var uzstādīt automātiski Mans LMT vai nosūti īsziņu MMSP uz numuru 1688. Parametrus saņemsi īsziņā, un Tev atliks tos tikai saglabāt.

Ja Tavs telefons nenodrošina automātisku parametru uzstādīšanu, lūdzu, ieskaties telefona lietošanas pamācībā un uzstādi MMS parametrus manuāli.
Neskaidrību gadījumā droši sazinies ar mums – palīdzēsim!

LIETOŠANA

MMS Tu vari nosūtīt gan no sava mobilā telefona, gan no Mans LMT.

MMS NO TELEFONA
  • Izvēlies, kuru foto, video vai audio failu vēlies sūtīt.
  • Ja nepieciešams, papildini arī ar tekstu.
  • Spied „Sūtīt” – Tavs MMS acumirklī būs ceļā pie drauga!
MMS NO MANS LMT
Ja vēlies kādam nosūtīt bildes, video vai audio failus, kas atrodas Tavā datorā, to var izdarīt arī no Mans LMT  – ērti un ātri.

No Mans LMT vienlaikus iespējams nosūtīt līdz pat 10 failiem. Maksimālais MMS apjoms ir 4 MB, ieskaitot smil failu un tekstu.

SVARĪGI

  • MMS var nosūtīt LMT un Tele2 abonentiem, LMT Kartes un Zelta Zivtiņas lietotājiem.
  • Ja saņem īsziņu ar aicinājumu apskatīt jaunu MMS Mans LMT, tas nozīmē, ka Tavs telefons nenodrošina MMS saņemšanas iespēju – tādā gadījumā savus MMS vari apskatīt tikai Mans LMT. Neskaidrību gadījumā droši sazinies ar mums – palīdzēsim!
  • MMS sūtīšanai un saņemšanai nepieciešams interneta savienojums, taču papildu izmaksas Latvijā tas neradīs, jo ikvienā LMT Kartes tarifu plānā ir iekļauts bezmaksas interneta apjoms. 
  • Ja vēlies atslēgt MMS saņemšanas iespēju telefonā, nosūti īsziņu MMS- uz numuru 1688. Šādā gadījumā visus Tev adresētos MMS varēsi apskatīt Mans LMT.

IZMAKSAS

  • MMS pakalpojumam nav ne pieslēgšanas, ne abonēšanas maksas.
  • MMS nosūtīšanas maksa – tikai 0.04 €.
  • MMS nosūtīšana un saņemšana ārvalstīs tiek tarificēta saskaņā ar patērēto interneta apjomu atbilstoši ārvalstu operatora noteiktajiem tarifiem. Ja dodies uz ārvalstīm, ieskaties, ko Tev piedāvā Internets ceļojumā!
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!