Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Ja pats zvani salīdzinoši maz, taču ir svarīgi būt sazvanāmam – šis tarifu plāns ir Tavs! Minimālas izmaksas un visas telekomunikāciju iespējas kā Latvijā, tā visā Eiropā!

Ļoti zema minimālā mēneša maksa
Vienots tarifs zvaniem un īsziņām Latvijā un visās EEZ valstīs*
Zvanu un īsziņu saņemšana EEZ valstīs bez maksas
Iekļauts numura noteicējs


Kā pieslēgt

LMT klienti šo tarifu plānu var pieslēgt, nosūtot īsziņu** MINI uz numuru 1667, jebkurā LMT klientu centrā, kā arī zvanot pa LMT bezmaksas informatīvo tālruni 80768076.
Ja vēl neesi LMT klients, pievienojies mums ar savu numuru tepat internetā!

Kā darbojas

Kā Latvijā, tieši tāpat arī visā Eiropā! Tu vari zvanīt un sūtīt īsziņas par vienotu tarifu.

IZMAKSAS

Minimālā
mēneša maksa
Sarunu tarifs zvaniem Latvijā un jebkurā EEZ valstī* (€/min)
Īsziņas* (€/gab.)
MMS (€/gab.)
MINI 2.00
0.12
0.12 0.12

Papildu izmaksas

 Lūdzu, iepazīsties ar paaugstinātas maksas (piemēram, zvani uz uzziņu vai paaugstinātas maksas numuriem, pasūti draugiem.lv statistiku u.tml.) un īso numuru tarifiem, kā arī starptautisko zvanu izmaksām.
 Ja dodies uz ārzemēm ārpus EEZ, lūdzam iepazīties ar tarifiem ārvalstīs.
 MMS sūtīšanai un saņemšanai nepieciešams mobilais internets – jebkurš INTERNETS TELEFONĀ pakalpojums lietošanai Latvijā, ārzemēs piedāvājam INTERNETS CEĻOJUMĀ iespējas. 
 Informācija, ja ārvalstīs veic zvanus ar atzvana palīdzību.

Svarīgi zināt

Ja Tu par LMT pakalpojumiem iztērē mazāk par minimālo mēneša maksu, jāmaksā visa MINI mēneša maksa; ja vairāk – jāsamaksā visa iztērētā summa.
Lai noskaidrotu informāciju par norunātajām minūtēm, nosūtītajām īsziņām un summu par izmantotajiem pakalpojumiem Latvijā, ienāc Mans LMT vai sūti īsziņu i uz numuru 29319999.
Ikvienam LMT klientam ir saistoši LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principi.
Ikvienam LMT klientam ir iespēja izmantot Mobilā satura pakalpojumus un Mobilā maksājuma priekšrocības.


Mobilie un fiksētie tīkli, izņemot informatīvo dienestu (t.sk. ārvalstu bezmaksas tālruņu) un paaugstinātas maksas pakalpojumu numurus.
** Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.

Visas maksas norādītas € ar PVN.

Atpakaļ
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!