Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
RU EN

PILNS KOMPLEKTS
SATRIECOŠAI MĀJAS IZKLAIDEI

Iegūsti uzreiz 3 labas lietas!

Jaudīgs internets būs lielisks sabiedrotais ikdienas darbos un nedarbos, Viedtelevīzijas plašumos varēs izklaidēties gan lielie, gan mazie skatītāji, turklāt to visu baudīsi jaunā, kvalitatīvā un gudrā televizorā! Vai tad no šāda komplekta iespējams atteikties?
Izvēlies savu komplektu!
+
Līguma termiņš (mēneši)
24
36
 
Komplekta cena
34, 97
€/mēn.*
Pirmā iemaksa 108 €
34, 97
€/mēn.*
Pirmā iemaksa 0 €
+
Līguma termiņš (mēneši)
24
36
 
Komplekta cena
36, 97
€/mēn.*
Pirmā iemaksa 132 €
36, 97
€/mēn.*
Pirmā iemaksa 0 €
* Akcija 18.01.–04.03.2018., slēdzot "Mans komplekts" līgumu par televizoru uz 24 vai 36 mēnešiem komplektā ar MĀJAS VIEDTELEVĪZIJU un INTERNETU MĀJAI par īpašu maksu (min. 12 mēn.). Iekārtu skaits ierobežots. Pakalpojumi pieejami atbilstoši ierīkošanas iespējām. Izbeidzot "Mans komplekts" līgumu pirmo 12 mēnešu laikā, tiek piemērota INTERNETA MĀJAI minimālā termiņa maksa un iekārtas atlikušās vērtības izmaksu atlīdzība. Izbeidzot līgumu pēc 12 mēnešiem, tiek piemērota iekārtas atlikušās vērtības izmaksu atlīdzība. LMT nodrošina INTERNETA MĀJAI un MĀJAS VIEDTELEVĪZIJAS lietošanai nepieciešamās iekārtas bez maksas klienta norādītajā adresē. Iekārtas ir LMT īpašums – lūdzam iepazīties ar lietošanas nosacījumiem un izturēties pret tām saudzīgi.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!