• Autorizēties
 • Meklēt
   

  Pievienojies LMT ar savu numuru


  Pievienojies mums un baudi visas priekšrocības, ko piedāvā LMT – telekomunikāciju operators, kas liks Tev justies kā savējam starp savējiem. Līdz tam tikai viens solis – ievadi kontaktinformāciju un spied pogu PIETEIKTIES. Mēs ar Tevi sazināsimies!

  * obligāti aizpildāmie lauki
  6 iemesli, kāpēc izvēlēties LMT Karti
  Vienmēr pirmais
  Ar LMT Karti Tu vienmēr esi soli priekšā pārējiem: Tavā rīcībā mūsdienīgi LMT pakalpojumi un plašākais tīkla pārklājums visā Latvijā.
  Zvani bez ierobežojuma
  LMT Kartes izdevīgākais tarifu plāns NEDĒĻA SARUNĀM nodrošina neierobežotus zvanus un īsziņas uz lielākajiem tīkliem Latvijā par lielisku un fiksētu maksu nedēļā.
  4G internets
  Izbaudi ZIBENĪGU internetu savā telefonā plašākajā 4G tīklā Latvijā.
  Diena avansā
  Esi drošs – Tu nepaliksi bez sakariem! Ar DIENA AVANSĀ Tu vari turpināt runāt pat tad, ja beidzas avanss vai avansa derīguma termiņš.
  Plašs iekārtu klāsts
  LMT klientu centros Tev pieejams plašs mobilo telefonu, datoru un planšetu klāsts. Iegādājies ar izdevīgiem nosacījumiem to iekārtu, kuru visvairāk vēlies!
  Vienmēr tavā rīcībā
  Jautā – un mēs atbildēsim! Esam sasniedzami vairāk nekā 50 klientu centros visā Latvijā, sociālajos tīklos un pa bezmaksas informatīvo tālruni 80768076 – 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā!
  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!