Jūrmalas caurlaides

Baudi ērtības – aizmirsti monētas un rindas!

Iebraucot Jūrmalā, Tev vairs nav jāstāv rindās pie norēķinu automātiem vai jāmeklē monētas! LMT sadarbībā ar Mobilly piedāvā iespēju samaksāt par vienreizējo iebraukšanas atļauju Jūrmalā ērti un ātri -, nosūtot īsziņu.

 • Taupi savu laiku – nestāvi rindās pie norēķinu automātiem
 • Ērti norēķināties – ar telefona palīdzību, ne monētām
 • Draudzīgas izmaksas par pakalpojuma izmantošanu
 • Caurlaides maksa tiks iekļauta Tavā LMT rēķinā vai atskaitīta no Privātā maksājuma konta

KĀ LIETOT

Lai iegādātos vienreizējo iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā, sūti īsziņu* MSTART, mašīnas numuru un burtu J (ar atstarpēm) uz numuru 1859.
Piemērs: MSTART GA5785 J

IZMAKSAS

 • Jūrmalas vienreizējā iebraukšanas nodeva – 2.00 €.
 • Mobilly atbildes īsziņas cena fiziskām personām ir 0.11 €, juridiskām personām – 0.07 €.
 • Maksa par darījuma apkalpošanu – 0.25 €.

SVARĪGI ZINĀT

 • Atbildes (maksājuma apstiprinājuma) īsziņa ir apliecinājums nodevas samaksai.
 • Pēc maksājuma apstiprinājuma īsziņas saņemšanas vienas stundas laikā ir iespēja iebraukt Jūrmalā un uzturēties tās teritorijā bez laika ierobežojuma. 
 • Nodeva jāmaksā no 1. aprīļa līdz 30. septembrim.
 • Ja par maksājumiem nepieciešams nodokļu rēķins, zvani uz Mobilly informatīvo tālruni 1859 vai reģistrējies un saņem to Mobilly sistēmā mobilly.lv.
 • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto datu apstrādes informāciju. Attiecībā uz datu apstrādi, ko pakalpojuma JŪRMALAS CAURLAIDES ietvaros kā pārzinis veic Mobilly, lūgums iepazīties ar konkrētā pārziņa sniegto datu apstrādes pārskatu. Šis pārzinis patstāvīgi atbild par savā pārziņā veikto datu apstrādi un ar to saistīto personu tiesību īstenošanu. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Lai nodrošinātu LMT klientiem pakalpojumu JŪRMALAS CAURLAIDES, var tikt apstrādāti pamatdati, atrašanās vietas dati, kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto datu aizsardzību un tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.


Atpakaļ
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!