Seminārs par dizaina domāšanas metožu izmantošanu, strādājot attālināti

2020-03-26
No 23. līdz 27. martam Latvijā notiek Digitālā nedēļa, kas šogad tiek organizēta tiešraižu formā un skatāma arī LMT Straumē. Piektdien, 27. martā no plkst. 9.00 līdz 13.00 notiks tiešsaistes seminārs skolēniem un studentiem "Tava profesija: tehnoloģiju nozarē", kurā ar savu stāstu par dizaina domāšanu un šīs metodes izmantošanu attālinātās mācīšanas procesā dalīsies IT Izglītības fonda eksperte Jeļena Solovjova. Jeļena ir viena no ekspertēm LMT projektā par mācību materiālu izstrādi mācību priekšmetam “Dizains un tehnoloģijas”.

Jeļena Solovjova savā lekcijā stāstīs par to, kas ir dizaina domāšana un kā to pielietot. Eksperte iepazīstinās ar svarīgākajiem jēdzieniem, izskatīs dizaina procesu praksē un piedāvās lietderīgas metodes. Pēc ievadlekcijas dalībniekiem kopā ar lektori būs iespēja darboties tiešsaistes rīkā "Miro", apgūstot tā pamatprincipus un izpētot, kā dizaina domāšanas metodes un procesu var pielietot arī strādājot attālināti.

Digitālās nedēļas pasākumiem iespējams sekot līdzi LMT Straumē tiešraidē, tāpat būs pieejami arī lekciju ieraksti.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!