Izmaiņas Viedtelevīzijas TV kanālu klāstā

2021. gada 4. martā


Viedtelevīzijas klientiem ir pieejami divi jauni mūzikas kanāli – VH1 un MTV Hits. VH1 atskaņo pasaules lielākos hitus no 80. gadiem līdz mūsdienām, savukārt MTV Hits – aktuālākos videoklipus jauniešu auditorijai. Abi mūzikas kanāli darbosies testa režīmā līdz aprīļa beigām, kad viens no tiem – ar lielāko skatījumu skaitu – tiks iekļauts pastāvīgajā kanālu sarakstā. Skaties un ietekmē, kas būs Tavā programmā!

Pavisam drīz, 10. martā TV kanālu klāstu papildinās populārais kanāls bērniem Nickelodeon, kas iekarojis bērnu sirdis ar tādiem animācijas seriāliem kā "Sūklis Bobs Kvadrātbiksis", "Skaļā māja", "Bruņurupuči nindzjas" u.c. Savukārt aprīlī pašus mazākos skatītājus priecēs TV kanāls Nick Jr. Kopā ar iemīļotiem animācijas filmu "Ķepu patruļa", "Dora un draugi" u.c. varoņiem bērni spēles formātā varēs gatavoties skolai, apgūt matemātikas, loģikas un svešvalodu pamatus, kā arī izklaidēties.

Aprīlī divi TV kanāli piedzīvos zīmola maiņu – Sony Channel turpmāk būs Duo 3, bet Sony Turbo – Duo 6. Savukārt no 1. maija vairs nebūs pieejams CNN un Cartoon Network.

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!