Internets telefonā

Pieslēdz INTERNETU TELEFONĀ un lasi ziņas, pavadi laiku sociālajos tīklos, izmanto lietotnes un izbaudi citas interneta sniegtās iespējas visā Eiropā!

 • Vienkāršota izvēle – 2 GB, 5 GB vai Neatkarība
 • Izdevīga mēneša maksa par plašākām interneta iespējām nekā līdz šim
 • Iekļauts noteikts interneta apjoms citās EEZ valstīs

Iespējas un izmaksas

Vienots interneta apjoms EEZ valstu ietvaros


*Iztērējot iekļauto interneta apjomu EEZ valstīs ārpus Latvijas, piedāvājam izvēlēties lielāku interneta apjomu vai izmantot INTERNETS CEĻOJUMĀ iespējas.


Internets ārpus EEZ valstīm
Tu vari lietot internetu, kur vien vēlies, arī ārpus EEZ valstīm. Uzzini interneta lietošanas nosacījumus un izmaksas visā pasaulē.

Kā pieslēgt

Ja pārdomā un vēlies atslēgt vai mainīt interneta apjomu uz mazāku, to vari izdarīt vienu reizi kalendārā mēneša laikā.
Svarīgi! Pārejot no lielāka interneta soļa uz mazāku, šajā mēnesī iztērētais apjoms tiks atskaitīts no jaunā pakalpojuma (mazākā soļa) apjoma. Abonēšanas maksa tiks aprēķināta proporcionāli dienu skaitam mēnesī, kuru laikā atbilstošais pakalpojums ir bijis pieslēgts.

Svarīgi zināt

 • Pakalpojums ļauj baudīt interneta iespējas atbilstoši izvēlētajai tehnoloģijai un atrašanās vietai. Šeit Tu atradīsi dažādus jautājumus un izsmeļošas atbildes par datu pārraides tehnoloģijām un īpatnībām, kā arī par elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti, t.sk. lejupielādes un augšupielādes ātrumiem.
 • Ja lieto vecāku telefona modeli un tas nav konfigurēts interneta lietošanai, nosūti pieprasījuma īsziņu PG uz numuru 1688. Atbildes īsziņā saņemsi konfigurācijas parametrus, kas jāsaglabā telefona atmiņā. Ja Tavs telefons nenodrošina parametru saņemšanu ar īsziņas palīdzību, parametru konfigurācija jāveic patstāvīgi.
 • LMT interneta pakalpojumi piedāvā plašas izmantošanas iespējas, tomēr, lai visiem klientiem nodrošinātu iespēju baudīt kvalitatīvus pakalpojumus, tie nav paredzēti tālākai pakalpojumu sniegšanai trešajām personām. Ja LMT pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt pakalpojuma sniegšanu. Lūdzam iepazīties ar LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principiem.
 • Citās EEZ valstīs ārpus Latvijas godīgas lietošanas apjomu atbilstoši Eiropas Savienības Viesabonēšanas regulai nosaka ES Godīgas lietošanas noteikumi (Fair Usage Policy). Šis apjoms periodiski mainās. Lūdzam sekot līdzi informācijai LMT mājaslapā.
 • LMT interneta uzskaites sistēma ir balstīta uz 1024 MB uzskaites modeli.
 • Tev ir iespēja jebkurā EEZ valstī izvēlēties arī internetu ar tarifu par vienību (maksa par MB – 0.0605 €).
 • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto personas datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma INTERNETS TELEFONĀ ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
 • Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar  Tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.
Visas maksas norādītas € ar PVN.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!