• Autorizēties
 • Meklēt
   
  IMG

  Spožs. Visādā ziņā.

  Jaunais Liquid Retina ekrāns – nozarē izcilākais LCD. Vēl ātrāks Face ID. Visu laiku gudrākais un jaudīgākais viedtālruņu procesors. Un revolucionāra kameras sistēma. iPhone XR. Grozi, kā gribi – izskatīgs no visām pusēm.


  Pirkt
  IMG

  Iepazīsties – Liquid Retina.

  Jaunais iPhone XR ekrāns ir visā nozarē izcilākais LCD. Novatoriskais aizmugur­gaismojuma dizains ļauj ekrānam iesniegties arī stūros. Lai Tu no malas līdz malai redzētu dabiskas un dzīvīgas krāsas, uz kurām prieks skatīties.

  IMG
   

  Pilnekrāns. Pilnīgi cita bilde.

  IMG
   


  Vienkārši izcili materiāli.

  Visu laiku izturīgākais viedtālruņu stikls. Superprecīzi apstrādātas sānu joslas no alumīnija, kādu izmanto aviācijas un kosmosa rūpniecībā. Noturība pret ūdeni un putekļiem.2 Un sešas jaunas izskatīgas apdares.

  IMG
   
  Septiņu slāņu krāsošanas process. Aizmugures stikla glītās apdares tiek iegūtas novatoriskā procesā, kas ļauj radīt sulīgus, bagātīgus toņus.
  Sānu joslas no alumīnija, kādu izmanto aviācijas un kosmosa rūpniecībā. No īpaša Apple veidota sakausējuma superprecīzā apstrādē top strukturālas sānu joslas, kas tiek anodētas, lai izcili piestāvētu aizmugures stikla krāsai.
  Bezvadu uzlāde. iPhone XR stikla aizmugure ļauj to ērti uzlādēt bez vadiem.3

  Progresīvs Face ID.

  Drošība nemaz nav sarežģīta, ja parole ir Tava seja. Uzmet skatienu savam iPhone, lai to atbloķētu un pieslēgtos lietotnēm, kontiem un citām iespējām. Tā ir visdrošākā sejas autentifikācija, kāda jebkad pieredzēta viedtālruņos. Un tagad tā darbojas vēl ātrāk.

  IMG
   

  Inteliģents A12 Bionic.

  Tas ir gudrākais un jaudīgākais viedtālruņu procesors ar mūsu nākamās paaudzes Neural Engine sistēmu. Elpu aizraujošiem piedzīvojumiem paplašinātajā realitātē. Pārsteidzošiem portretiem ar dziļuma kontroli. Un vienkārši zibenīgai un plūstošai darbībai.

  IMG
   
  IMG


  Revolucionāra kameras sistēma.

  Pasaulē populārākā kamera iezīmē jaunu ēru fotomākslā. Kur inovatīvs sensors darbojas kopā ar attēla signāla procesoru un Neural Engine sistēmu, lai Tu varētu radīt tik izcilas bildes kā vēl nekad.

  IMG
  Portretu režīms. iPhone XR ar vienas lēcas kameru un mašīnmācīšanās tehnoloģiju fokusējas uz cilvēkiem priekšplānā un izceļ tos uz mākslinieciski sapludināta fona.
  IMG
  Uzlabots boke efekts. Portretu režīmā uzņemtās bildes izskatās vēl profesionālāk, pateicoties izsmalcinātam fona sapludinājumam.
  IMG
  Pilnīgi jauna dziļuma kontrole. Tagad asuma dziļumu portretiem var mainīt pēc bildes uzņemšanas.
  IMG
  Smart HDR. Jauni sekundārie kadri, ātrāks sensors un jaudīgais A12 Bionic procesors piešķirs bildēm detalizētus izcēlumus un ēnas.


  12 MP aizmugurējā kamera

  IMG
   

  TrueDepth kamera

  IMG
   

  iPhone ir unikāls.

  Ikkatrs lēmums, kuru pieņemam iPhone tapšanas procesā, padara to unikālu. Sākot jau ar izgatavošanas veidu un no sākta gala iebūvēto konfiden­cialitāti un drošību, līdz pat inovatīvajai detaļu pārstrādei.

  Salīdzini iPhone modeļus.
  Salīdzini iPhone modeļus.
  IMG
  Pirkt Pirkt
   
  1 iPhone XR ekrānam ir noapaļoti stūri, kas atbilst eleganti liektajam dizainam un iekļaujas standarta taisnstūra formā. Mērot kā standarta taisnstūri, ekrāna lielums pa diagonāli ir 6,06 collas. Faktiskais apskatāmais laukums ir mazāks.

  2 iPhone XR ir noturīgs pret šļakatām, ūdeni un putekļiem un ir pārbaudīts kontrolētos laboratorijas apstākļos, iegūstot IEC standartam 60529 atbilstošu novērtējumu IP67 (maksimālais dziļums 1 metrs, līdz 30 minūtēm). Noturīgums pret šļakatām, ūdeni un putekļiem nav nemainīgs un var mazināties parasta nolietojuma dēļ. Nemēģini uzlādēt samirkušu iPhone. Norādes par tīrīšanu un žāvēšanu ir atrodamas lietotāja rokasgrāmatā. Uz šķidruma nodarītiem bojājumiem garantija neattiecas.

  3 Qi bezvadu lādētāji jāiegādājas atsevišķi.

  4 Salīdzinājumā ar A11 Bionic.
   
  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!