Meklēt
 

iPhone 13 Pro

Tik. Ļoti. Pro.

Super Retina XDR ekrāns ar ProMotion – raita darbība, zibenīga reakcija.

Iespaidīgi kameru sistēmas uzlabojumi dramatiski varenām jaunām iespējām. Vienkārši izcila izturība. Zibenīgi ātrs A15 Bionic procesors. Un neredzēti ilgs akumulatora darbības laiks. Tas. Ir. Pro.

Pērc tūlīt

Dizains

Daile un izturība.

Korpuss ir ne vien satriecoši skaists, bet arī izturīgs: ar ķirurģiskas kvalitātes nerūsējošo tēraudu, Ceramic Shield un nozarē izcilāko IP68 ūdensizturību.◊

Ķirurģiskas kvalitātes nerūsējošais tērauds

Izturīgs dizains ar Ceramic Shield

Pro kameru sistēma

Milzīgi kameras uzlabojumi. Varenas foto iespējas.

Kad grandiozi aparatūras uzlabojumi sastopas ar supergudru programmatūru, Tu iegūsti makrofoto iespējas ultraplatleņķa kamerā, 3x optisko tālummaiņu telefoto kamerā un nakts režīmu visās kamerās.

Makrofoto režīmā captures epic detail in tiny objects

Tver līdz 2,2 reizēm vairāk gaismas◊ labākām bildēm un video

Makrofoto režīmā arī sīkākās detaļas izskatās episki

Kino režīms

Pārbīdi fokusu. Uzgriez drāmu.

Filmē ar nelielu asuma dziļumu un automātiski pievieno elegantas fokusa pārejas, lai vēl radošāk stāstītu savus stāstus.

1TB

Viens terabaits vietas datu glabāšanai — pietiks visām Tavām bildēm un video◊

Ekrāns

Čau, ProMotion!

Iepazīsties – Super Retina XDR ekrāns ar ProMotion. Ar adaptīvu atsvaidzināšanas frekvenci līdz 120 Hz un izcilu grafikas veiktspēju. Kas tāds vēl nekad nav piedzīvots.

Procesors un akumulators

Pilnīga. Pro. Jauda.

Izbaudi ātrumu, kādu piedāvā tikai Pro. Procesors ar jaudu pieveikt ikvienu pro uzdevumu. Un nepieredzēti ilgs akumulatora darbības laiks – būs gana visai dienai.◊

Pilnīgi jaunais
5 kodolu GPU

paceļ ātrumu līmenī, kādu prasa modernais displejs ar ProMotion

Līdz 28 stundām video demonstrēšanas◊

Superātrs Neural Engine

darbina kino režīmu, Smart HDR 4 un daudz ko citu

Kāpēc iPhone

Nav otra tāda telefona kā iPhone.

Inteliģenta veiktspēja

Lai ko Tu darītu, Apple izstrādātais procesors darbojas ātri, ekonomiski un gudri.

Aizsargā Tavu privātumu

Katrs sīkums ir veidots tā, lai Tava informācija paliktu privāta un pasargāta.

Izturīgs un nezaudē vērtību

iPhone ir radīts ilgai kalpošanai, tāpēc tas saglabā savu vērtību ilgāk nekā citi viedtālruņi.

Ilgtspēja

iPhone ir izstrādāts, domājot par vidi un izmantojot pārstrādātus materiālus.

Salīdzini

Atrodi savu īsto iPhone!

Product name
iPhone 13 Pro
iPhone 13 Pro Max
iPhone 13
Images
Finish
Quick look
Cellular
Camera
Chip
Battery
Durability

MagSafe aksesuāri

Liec klāt magnētisku ietvaru vai maku, vai kaut abus reizē.

Jauna aksesuāru ekosistēma ērtai piestiprināšanai un ātrākai bezvadu uzlādei. Kombinē tos, kā vien vēlies – iespējas ir praktiski bezgalīgas.◊

AirTag

Vieglākais veids, kā atrast lietas.

Piestiprini AirTag, lai zinātu, kur atrodas tas, kas Tev svarīgs. Un viegli atrodi to Find My lietotnē.◊

Juridiskās atrunas

Ekrāns: Displeja noapaļotie stūri atbilst eleganti liektajam dizainam un iekļaujas standarta taisnstūra formā. Mērot kā standarta taisnstūri, ekrāna lielums pa diagonāli ir 5,42 collas (iPhone 13 mini), 6,06 collas (iPhone 13, iPhone 13 Pro) vai 6,68 collas (iPhone 13 Pro Max). Faktiskais apskatāmais laukums ir mazāks.

Ūdens izturība: iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 un iPhone 13 mini ir noturīgi pret šļakatām, ūdeni un putekļiem un ir pārbaudīti kontrolētos laboratorijas apstākļos, iegūstot IEC standartam 60529 atbilstošu novērtējumu IP68 (maksimālais dziļums – 6 metri līdz 30 minūtēm). Noturīgums pret šļakatām, ūdeni un putekļiem nav nemainīgs un var mazināties parasta nolietojuma dēļ. Nemēģini uzlādēt samirkušu iPhone. Norādes par tīrīšanu un žāvēšanu ir atrodamas lietotāja rokasgrāmatā. Uz šķidruma nodarītiem bojājumiem garantija neattiecas..

Fotografēšana pustumsā: Līdz 2,2x labāka veiktspēja pustumsā ar iPhone 13 Pro un iPhone 13 Pro Max platleņķa kameru (salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudzi).

Ietilpība: Pieejamā vieta ir mazāka un atkarīga no daudziem faktoriem. Standarta konfigurācija aizņem aptuveni 11–14 GB vietas (ieskaitot iOS un jau instalētās lietotnes) atkarībā no modeļa un iestatījumiem. Jau instalētās lietotnes aizņem aptuveni 4 GB; šīs lietotnes vari izdzēst un atkal atjaunot. Ietilpība var mainīties atkarībā no programmatūras versijas un dažādām ierīcēm var atšķirties.

Mobilo sakaru un bezvadu tīkli: Nepieciešams interneta pakalpojums. 5G un LTE ir pieejami atsevišķos tirgos, nodrošina ne visi operatori. Ātrums ir noteikts pēc teorētiskiem aprēķiniem un ir atkarīgs no lietošanas vides un operatora. Plašāku informāciju par 5G un LTE atbalstu jautā savam operatoram un meklē apple.com/iphone/cellular.

Strāvas padeve un akumulators: Visi ar akumulatoru saistītie mērījumi ir atkarīgi no tīkla konfigurācijas un daudziem citiem apstākļiem; faktiskie rezultāti atšķiras. Akumulatora atkārtotas uzlādēšanas ciklu skaits ir ierobežots, un pēc laika to var nākties nomainīt Apple apkalpošanas centrā. Akumulatora darbības laiks un uzlādes ciklu skaits ir atkarīgs no lietojuma un iestatījumiem. Uzzini vairāk: apple.com/batteries un apple.com/iphone/battery.html

Pieejamība: Dažas funkcijas atsevišķās valstīs vai reģionos var nebūt pieejamas.

SharePlay: Būs klāt 2021. gada beigās.

Aksesuāri: Aksesuāri jāiegādājas atsevišķi.

AirTag: Precision Finding funkcija ir saderīga ar iPhone 11 vai jaunākiem modeļiem (izņemot iPhone SE (2. paaudzes)).

© 2021 MARVEL

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!