Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

INTERNETS TELEFONĀ

Pieslēdz INTERNETU TELEFONĀ un lasi ziņas, skaties tiešraides LMT Straumē, pavadi laiku sociālajos tīklos, izmanto lietotnes un izbaudi citas interneta sniegtās iespējas Latvijā, lai kur tu būtu – darbā, ceļā, mājās vai pie dabas, turklāt tagad Tavā rīcībā arī 4G iespējas!

 • Internets Latvijā kļuvis vēl pieejamāks – no 1.00 € mēnesī
 • Izvēlies apjomu, kas atbilst Tavām vajadzībām un maini to, kad nepieciešams – katrs nākamais interneta solis maksā
  tikai par 1.00 €/mēn. vairāk
 • Pirmo reizi Latvijā īstena interneta NEATKARĪBA – internets telefonā bez apjoma un ātruma ierobežojuma

Izvēlies, kurš interneta apjoms Tev ir vispiemērotākais!

KĀ PIESLĒGT

 • Lai pieslēgtu lielāku interneta apjomu: sūti īsziņu * ar izvēlēto apjomu – 50MB , 100MB , 400MB , 1GB, IT vai jebkuru citu no piedāvājuma klāsta – uz numuru 1688. To pašu var izdarīt arī Mans LMT, kā arī jebkurā LMT vai Trodeks klientu centrā visā Latvijā.
 • Pieslēgt mazāku interneta apjomu var Mans LMT vai jebkurā LMT klientu centrā visā Latvijā.

Ja nevēlies izmantot priekšrocības, ko sniedz internets telefonā, pakalpojumu var atslēgt Mans LMT.

INTERNETA APJOMA MAIŅA

Ja esi izvēlējies 50 MB līdz 2 GB (ieskaitot), brīdī, kad Tavs interneta apjoms būs iztērēts, interneta pārlūkā atvērsies jauna lapa, un Tev tiks piedāvātas vairākas iespējas. Tu varēsi izvēlēties abonēt lielāku interneta apjomu vai turpināt lietot internetu līdz mēneša beigām ar samazinātu ātrumu (64 Kb/s lejupielādei, 16 Kb/s augšupielādei).

Taču arī tad, ja Tu pārdomā, – jebkurā brīdī vari pieslēgt lielāku vai mazāku interneta apjomu.

IESPĒJAS

 • Ja Tev ir internets telefonā, Tu vari skatīties dažādus Latvijas notikumus un aktualitātes (sports, koncerti, konferences u.c.) tiešraidēs un videoierakstos LMT Straumē! Tavā rīcībā arī televīzijas kanāli, TV raidījumi, pašu veidots oriģinālsaturs u.c.
 • Tu vari lietot internetu arī ārvalstīs! Baudi lieliskās priekšrocības, ko piedāvā Internets ceļojumā – Tavā rīcībā būs konkrēts interneta apjoms par fiksētu maksu diennaktī.

SVARĪGI ZINĀT

 • Pakalpojums ļauj baudīt interneta iespējas atbilstoši izvēlētajai tehnoloģijai un atrašanās vietai. Šeit Tu atradīsi dažādus jautājumus un izsmeļošas atbildes par datu pārraides tehnoloģijām un īpatnībām, kā arī par elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti, t.sk. lejupielādes un augšupielādes ātrumiem.
 • Ja lieto vecāku telefona modeli un tas nav konfigurēts interneta lietošanai, nosūti pieprasījuma īsziņu PG uz numuru 1688. Atbildes īsziņā saņemsi konfigurācijas parametrus, kas jāsaglabā telefona atmiņā. Ja Tavs telefons nenodrošina parametru saņemšanu ar īsziņas palīdzību, parametru konfigurācija jāveic patstāvīgi.
 • LMT interneta pakalpojumi piedāvā plašas izmantošanas iespējas, tomēr, lai visiem klientiem nodrošinātu iespēju baudīt kvalitatīvus pakalpojumus, tie nav paredzēti tālākai pakalpojumu sniegšanai trešajām personām vai datu plūsmas novirzei vai pārdalei vienai vai vairākām iekārtām. Ja LMT pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt pakalpojuma sniegšanu. Lūdzam iepazīties ar LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principiem.

IZMAKSAS

 • Tagad Tu vari ērti kontrolēt savas izmaksas, izvēloties visatbilstošāko interneta apjomu. Katrs nākamais interneta apjoma solis maksās tikai par 1.00 €/mēn.vairāk.
 • Maksa par īsziņām un paaugstinātas maksas pakalpojumiem, kā arī reālā laika pakalpojumiem un peer to peer pakalpojumiem neietilpst fiksētajā mēneša maksā.
 • Ja plāno lietot internetu telefonā arī ārpus Latvijas robežām, lūdzam savlaicīgi iepazīties ar interneta tarifiem ārvalstīs.

Atpakaļ
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!