Meklēt
 

INTERNETS DIENAI

Atļaujies vairāk!

Izvēlies INTERNETU DIENAI un lieto Latvijā neierobežotu internetu līdz dienas beigām (ja pieslēdz līdz plkst. 19.00) vai līdz pat nākamās dienas beigām (ja pieslēdz pēc plkst. 19.00) par fiksētu dienas maksu.

 • Izdevīgi, ja internets ir nepieciešams laiku pa laikam, nevis regulāri
 • Iekļauts neierobežots internets Latvijā, t.sk. 275 MB citās EEZ valstīs
 

Kā pieslēgt

Lai pieslēgtu, sūti ID uz numuru 1626 (0.50 € dienā).

Kā darbojas

 • Pakalpojums stājas spēkā no brīža, kad saņem apstiprinājuma īsziņu un darbojas līdz esošās (ja pieslēdz līdz plkst. 19.00) vai nākamās dienas (ja pieslēdz pēc plkst. 19.00) plkst. 23.59.

Svarīgi

 • Pieslēdzot neierobežotu internetu telefonā dienai, iepriekš pieslēgtais interneta apjoms netērējas.
 • Kad beigs darboties INTERNETS DIENAI, varēsi turpināt lietot iepriekš pieslēgto interneta pakalpojumu.
 • Ārpus EEZ valstīm izmantotie pakalpojumi tiek tarificēti atbilstoši standarta tarifiem ārvalstīs.
 • Par zvaniem uz paaugstinātās maksas numuriem jāmaksā pilnā apmērā.
 • Tev ir iespēja jebkurā EEZ valstī izvēlēties arī internetu ar regulēto tarifu par vienību (maksa par MB – 0.0605 €).
 • Ikvienam LMT klientam ir saistoši LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principi.
 • Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar Tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.
 • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto personas datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma INTERNETS DIENAI ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.


EEZ valstis 
Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Horvātija, Igaunija, Īrija, Itālija, Kipra, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija, Islande, Lihtenšteina, Norvēģija
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!