Visi ir pelnījuši būt pie LMT!

Pievienojies ātri, ērti, vienkārši
Kopā izdevīgāk – jo vairāk pieslēgumu, jo izdevīgāk Tev un Tavējiem
Viens rēķins – visas izmaksas vienuviet

Kā pieteikties

Pavisam vienkārši! Ienāc tuvākajā LMT klientu centrā vai zvani pa LMT bezmaksas informatīvo tālruni 80768076.
Ja vēl neesi LMT klients, pievienojies mums ar savu numuru tepat internetā, pievieno arī citus, un baudiet izdevīgumu visi!

Kā darbojas

Lai kvalificētos Ģimenes piedāvājumam, Tev jābūt vismaz diviem LMT balss tarifu plānu vai INTERNETS MĀJAI numuriem.
Vienam no numuriem jāizmanto BRĪVĪBA+NEATKARĪBA vai BRĪVĪBA EIROPĀ VIP, vai INTERNETS MĀJAI.
Visiem numuriem jābūt reģistrētiem uz vienas personas vārda.
Labums tiks piešķirts ikvienam pieslēguma numuram, kam ir kāds no populārākajiem LMT tarifu plāniem un pakalpojumiem – BRĪVĪBA, NEATKARĪBA, jebkurš INTERNETS MĀJAI. Pieslēdzot jaunu numuru, labumi tiks piešķirti automātiski.

Izmaksas

Ģimenes piedāvājuma ietvaros:
 BRĪVĪBA+NEATKARĪBA – 15.98 €/mēn.
 INTERNETS MĀJAI – 15.98 €/mēn.
 BRĪVĪBA – 7.99 €/mēn.
 NEATKARĪBA – 7.99 €/mēn.

Svarīgi zināt

 Kļūstot par Ģimenes piedāvājuma dalībnieku, iepriekš piešķirtie labumi var tikt atcelti.
 Veicot izmaiņas tarifu plānu vai pakalpojumu pieslēgumos, Ģimenes piedāvājuma labumi var tikt atcelti. Lūdzu, atceries, ka Ģimenes piedāvājumam var kvalificēties tad, ja Tev ir vismaz divi LMT pieslēguma numuri, no kuriem vienam ir BRĪVĪBA un NEATKARĪBA vai BRĪVĪBA EIROPĀ VIP, vai INTERNETS MĀJAI.
 Mēnesī, kad atslēdz LMT pakalpojumus vai anulē numurus, labumi netiek piemēroti.
 Pēc Ģimenes piedāvājuma atcelšanas LMT pakalpojumiem tiek piemērotas standarta mēneša maksas.
 Ikvienam LMT klientam ir saistoši LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principi.
 Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto personas datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Šī piedāvājuma ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, pieslēguma numurs, pieslēguma punkta adrese, izsniegtās iekārtas (rūtera) dati u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
 Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar Tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.

Visas maksas norādītas € ar PVN.

Atpakaļ
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!