Meklēt
 Reāls kinoteātris mājās

Brīvdabas kino siltā vasaras vakarā. Prezentācija daudzgalvainam apmeklētāju pūlim. Sporta pārraide plašā draugu lokā. Visām šīm un daudzām citām vajadzībām noderēs viedais projektors. Tas spēj projicēt 120 collu jeb aptuveni 3 metru pa diagonāli lielu attēlu 4K izšķirtspējā. Turklāt The Premiere ir pasaulē pirmais projektors, kas atbilst HDR10+ standarta prasībām, tādēļ tā projicētais attēls izceļas ar dabisku, precīzu krāsu atveidojumu un neticamiem kontrastiem. Ierīces 2200 lūmenu gaismas stars ir tik spēcīgs, ka projekcija uz kvalitatīvas virsmas ir labi saskatāma pat dienas laikā. Filmu cienītājiem par prieku The Premiere iestrādāts Filmmaker Mode režīms, kā arī iemontēts 30W skaļrunis.

Samsung LSP7T The Premiere Smart 4K

MODELIS: SP-LSP7TFAXXH

Reāls kinoteātris mājās

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
104.97 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.

Slēdzot Nomaksas līgumu par kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

Pērkot uzreiz
2799.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 04.11.2021.
Apraksts

Brīvdabas kino siltā vasaras vakarā. Prezentācija daudzgalvainam apmeklētāju pūlim. Sporta pārraide plašā draugu lokā. Visām šīm un daudzām citām vajadzībām noderēs viedais projektors. Tas spēj projicēt 120 collu jeb aptuveni 3 metru pa diagonāli lielu attēlu 4K izšķirtspējā. Turklāt The Premiere ir pasaulē pirmais projektors, kas atbilst HDR10+ standarta prasībām, tādēļ tā projicētais attēls izceļas ar dabisku, precīzu krāsu atveidojumu un neticamiem kontrastiem. Ierīces 2200 lūmenu gaismas stars ir tik spēcīgs, ka projekcija uz kvalitatīvas virsmas ir labi saskatāma pat dienas laikā. Filmu cienītājiem par prieku The Premiere iestrādāts Filmmaker Mode režīms, kā arī iemontēts 30W skaļrunis.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!