Meklēt
 Vizualizē uzvaras

Lielām uzvarām nepieciešams izcils ekrāns. Tāds kā MSI Optix G241. 23,8 collu Full HD izšķirtspējas ekrāns atjauno attēlu ar 144 Hz ātrumu, tā aizkaves laiks ir tikai 1 milisekunde. IPS tehnoloģijas panelis novērš krāsu mainīšanos, raugoties no dažādiem slīpuma leņķiem, pat 178 grādu, un gādā par kristāldzidru attēlu. Monitors ņem talkā AMD FreeSync tehnoloģiju, lai novērstu spēles raustīšanos, un ar īpaša nakts režīma palīdzību izgaismo ekrāna tumšākās vietas. Tādējādi varēsi savu varoni prasmīgāk vadīt arī nakts epizodēs vai piedzīvojumos tumšās telpās. Paša geimera veselībai paredzēts zilās gaismas samazināšanas režīms, kas aizkavē acu noguršanu.

MSI Optix G241 Gaming Monitor 23.8" FHD

MODELIS: OPTIXG241

Vizualizē uzvaras

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
10.75 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
258.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.04.2021.
Iekārtas apraksts

Lielām uzvarām nepieciešams izcils ekrāns. Tāds kā MSI Optix G241. 23,8 collu Full HD izšķirtspējas ekrāns atjauno attēlu ar 144 Hz ātrumu, tā aizkaves laiks ir tikai 1 milisekunde. IPS tehnoloģijas panelis novērš krāsu mainīšanos, raugoties no dažādiem slīpuma leņķiem, pat 178 grādu, un gādā par kristāldzidru attēlu. Monitors ņem talkā AMD FreeSync tehnoloģiju, lai novērstu spēles raustīšanos, un ar īpaša nakts režīma palīdzību izgaismo ekrāna tumšākās vietas. Tādējādi varēsi savu varoni prasmīgāk vadīt arī nakts epizodēs vai piedzīvojumos tumšās telpās. Paša geimera veselībai paredzēts zilās gaismas samazināšanas režīms, kas aizkavē acu noguršanu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!