Meklēt
 E-sporta profesionāļiem

Profesionālajā e-sportā, kur uzvarētāju izšķir sekundes simtdaļas un pavisam sīkas nianses, nozīme ir katrai detaļai. Tādēļ Legion Y25-25 piedāvā lietotājiem pašu labāko. 24,5 collu monitora atsvaidzes ātrums ir 240 herci, un aizkaves laiks – vien 1 milisekunde (ārkārtas režīmā) vai 3 milisekundes (normālā režīmā). Tas nodrošina nevainojami gludu spēles attēlojumu. NVIDIA G-Sync tehnoloģija rūpējas par uzlabotu sadarbību ar datoriem, kas aprīkoti ar NVIDIA grafisko karti, lai izslēgtu pat niecīgāko miglošanos un attēla raustīšanos.

Lenovo Legion Y25-25 Gaming Monitor 24.5" FHD

MODELIS: 66AAGAC6EU

E-sporta profesionāļiem

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
12.05 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
289.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 21.05.2021. 
Informējam, ka kurjerdienestu milzīgā noslogojuma dēļ piegāde var kavēties 2–3 dienu robežās.
Iekārtas apraksts

Profesionālajā e-sportā, kur uzvarētāju izšķir sekundes simtdaļas un pavisam sīkas nianses, nozīme ir katrai detaļai. Tādēļ Legion Y25-25 piedāvā lietotājiem pašu labāko. 24,5 collu monitora atsvaidzes ātrums ir 240 herci, un aizkaves laiks – vien 1 milisekunde (ārkārtas režīmā) vai 3 milisekundes (normālā režīmā). Tas nodrošina nevainojami gludu spēles attēlojumu. NVIDIA G-Sync tehnoloģija rūpējas par uzlabotu sadarbību ar datoriem, kas aprīkoti ar NVIDIA grafisko karti, lai izslēgtu pat niecīgāko miglošanos un attēla raustīšanos.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!