Meklēt
 Lielāks, labāks un spējīgāks

Liec virtuālās pasaules sāncenšiem trūkties, laižot darbā Legion 5 Pro. Būdams īsts profesionālis, tas paveiks savu darbu bez minstināšanās. Legion 5 Pro klāstā ir AMD Ryzen 5 procesors, NVIDIA GeForce RTX3060 grafiskā karte un 1 TB datu krātuve. Lenovo Legion AI Engine sistēma ar mašīnmācīšanās algoritmu palīdzību novirza neizmantoto jaudu no procesora uz grafisko karti vai otrādi, atkarībā no tā, kur tā visvairāk nepieciešama. Savukārt Lenovo Vantage platformā iespējams ērti optimizēt iestatījumus vēl labākai spēlēšanas pieredzei. Digitālā pasaule tiek attēlota 16 collu 2560x1600 pikseļu izšķirtspējas ekrānā ar 165 Hz atsvaidzes intensitāti un 500 nitu spilgtumu. Vizuālos efektus papildina precīzās Nahimic 3D audio sistēmas uzburtā skaņu pasaule un zaigojošā gaisma no dažādās krāsās izgaismojamās klaviatūras.

Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7H

MODELIS: 82RG00KQLT

Jaunums! Saņem preci jau šodien!

Lielāks, labāks un spējīgāks

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
66.72 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
1779.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.

Slēdzot Nomaksas līgumu par kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

Pērkot uzreiz
1779.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
13.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 100.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.03.2023.
Apraksts

Liec virtuālās pasaules sāncenšiem trūkties, laižot darbā Legion 5 Pro. Būdams īsts profesionālis, tas paveiks savu darbu bez minstināšanās. Legion 5 Pro klāstā ir AMD Ryzen 5 procesors, NVIDIA GeForce RTX3060 grafiskā karte un 1 TB datu krātuve. Lenovo Legion AI Engine sistēma ar mašīnmācīšanās algoritmu palīdzību novirza neizmantoto jaudu no procesora uz grafisko karti vai otrādi, atkarībā no tā, kur tā visvairāk nepieciešama. Savukārt Lenovo Vantage platformā iespējams ērti optimizēt iestatījumus vēl labākai spēlēšanas pieredzei. Digitālā pasaule tiek attēlota 16 collu 2560x1600 pikseļu izšķirtspējas ekrānā ar 165 Hz atsvaidzes intensitāti un 500 nitu spilgtumu. Vizuālos efektus papildina precīzās Nahimic 3D audio sistēmas uzburtā skaņu pasaule un zaigojošā gaisma no dažādās krāsās izgaismojamās klaviatūras.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!