Meklēt
 Augstākā virsotne

Datorspēļu monitoru augstākā virsotne. Ekrāns visprasīgākajiem spēlētājiem. Šim UltraGear modelim veltīti apzīmējumi vispārākajā pakāpē, jo tas sniedz to, kas nepieciešams patiesi aizrautīgiem geimeriem. Turklāt tas ir apveltīts ar atmiņā paliekošu dizainu. Šis spēļu monitors ar 27 collu ekrānu nodrošina 144 Hz atsvaidzes ātrumu un tikai vienas milisekundes aizkaves laiku. Tā kā monitors ir saderīgs ar NVIDIA G-SYNC tehnoloģiju, spēļu varoņu kustības ir plūstošas un precīzas, sniedzot priekšrocības tiešsaistes sāncensībā. Monitors atbalsta HDR10 tehnoloģiju ar sRGB 99% krāsu attēlojumu, tādēļ vizuālais saturs ir toņiem bagāts un izteiksmīgiem kontrastiem piepildīts.

LG UltraGear 27GN800 Gaming Monitor 27” QHD

MODELIS: 27GN800-B

Augstākā virsotne

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
17.00 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
408.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.04.2021.
Iekārtas apraksts

Datorspēļu monitoru augstākā virsotne. Ekrāns visprasīgākajiem spēlētājiem. Šim UltraGear modelim veltīti apzīmējumi vispārākajā pakāpē, jo tas sniedz to, kas nepieciešams patiesi aizrautīgiem geimeriem. Turklāt tas ir apveltīts ar atmiņā paliekošu dizainu. Šis spēļu monitors ar 27 collu ekrānu nodrošina 144 Hz atsvaidzes ātrumu un tikai vienas milisekundes aizkaves laiku. Tā kā monitors ir saderīgs ar NVIDIA G-SYNC tehnoloģiju, spēļu varoņu kustības ir plūstošas un precīzas, sniedzot priekšrocības tiešsaistes sāncensībā. Monitors atbalsta HDR10 tehnoloģiju ar sRGB 99% krāsu attēlojumu, tādēļ vizuālais saturs ir toņiem bagāts un izteiksmīgiem kontrastiem piepildīts.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!