• Autorizēties
 • Meklēt
     Diktē spēles noteikumus

  Ja Tavās datorspēlēs nozīme ir katram mirklim, tad UltraGear būs īstais sabiedrotais. Šis spēļu monitors ar 27 collu ekrānu nodrošina 144 Hz atsvaidzes ātrumu un tikai vienas milisekundes aizkaves laiku, tādēļ nepalaidīsi garām nevienu svarīgu brīdi attēla raustīšanās dēļ. Tā kā monitors ir saderīgs ar NVIDIA G-SYNC tehnoloģiju, spēļu varoņu kustības ir plūstošas un precīzas, sniedzot priekšrocības tiešsaistes sāncensībā. Monitors atbalsta HDR10 tehnoloģiju ar sRGB 99% krāsu attēlojumu, tādēļ vizuālais saturs ir toņiem bagāts un izteiksmīgiem kontrastiem piepildīts.

  LG UltraGear 27GN600 Gaming Monitor 27" FHD

  MODELIS: 27GN600-B

  Jaunums! Bezmaksas piegāde jau šodien!

  Diktē spēles noteikumus

   
  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  14.00 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  336.00  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.04.2021.
  Iekārtas apraksts

  Ja Tavās datorspēlēs nozīme ir katram mirklim, tad UltraGear būs īstais sabiedrotais. Šis spēļu monitors ar 27 collu ekrānu nodrošina 144 Hz atsvaidzes ātrumu un tikai vienas milisekundes aizkaves laiku, tādēļ nepalaidīsi garām nevienu svarīgu brīdi attēla raustīšanās dēļ. Tā kā monitors ir saderīgs ar NVIDIA G-SYNC tehnoloģiju, spēļu varoņu kustības ir plūstošas un precīzas, sniedzot priekšrocības tiešsaistes sāncensībā. Monitors atbalsta HDR10 tehnoloģiju ar sRGB 99% krāsu attēlojumu, tādēļ vizuālais saturs ir toņiem bagāts un izteiksmīgiem kontrastiem piepildīts.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!