Meklēt
 Traucies pretim piedzīvojumiem

Ieliekts 23,6 collu monitors ar neticami ātru attēla atjaunošanās laiku ir Tava biļete uz aizraujošiem piedzīvojumiem. 1500R ieliekums veido ieskaujošu sajūtu, un 165Hz atsvaidzes intensitāte ļauj virtuālo pasauli aplūkot apbrīnojami skaidri un detalizēti. Un arī pasakainās krāsās, jo ekrāns spēj attēlot 99% no sRGB toņu paletes. 1 ms aizkaves ātrums un AMD FreeSync Premium tehnoloģija novērš pat sīkāko attēla raustīšanos, tādēļ vari iekārtoties ērti krēslā un doties savos virtuālajos ceļojumos. Pat tad, ja dēkās sāks iet pārāk karsti, par ekrāna stāvokli Tev nebūs jāuztraucas, jo unikālas dzesēšanas atveres izvada no korpusa uzsilušo gaisu.

Dell S2422HG Curved Gaming Monitor 23.6"

MODELIS: 210-AYTM

Traucies pretim piedzīvojumiem

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
11.63 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
279.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Apraksts

Ieliekts 23,6 collu monitors ar neticami ātru attēla atjaunošanās laiku ir Tava biļete uz aizraujošiem piedzīvojumiem. 1500R ieliekums veido ieskaujošu sajūtu, un 165Hz atsvaidzes intensitāte ļauj virtuālo pasauli aplūkot apbrīnojami skaidri un detalizēti. Un arī pasakainās krāsās, jo ekrāns spēj attēlot 99% no sRGB toņu paletes. 1 ms aizkaves ātrums un AMD FreeSync Premium tehnoloģija novērš pat sīkāko attēla raustīšanos, tādēļ vari iekārtoties ērti krēslā un doties savos virtuālajos ceļojumos. Pat tad, ja dēkās sāks iet pārāk karsti, par ekrāna stāvokli Tev nebūs jāuztraucas, jo unikālas dzesēšanas atveres izvada no korpusa uzsilušo gaisu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!