Kinoteātra cienīgs attēls un skaņa

Ar kinoteātra cienīgu attēlu un skaņu Dell Inspiron izvērš filmu skatīšanos brīvos brīžos baudāmā piedzīvojumā. Plašajā 17,3 collu Full HD ekrānā ar plašu skatīšanās leņķi krāsas izskatās vienādi labi no jebkura skatpunkta. Tādēļ ap Inspiron ekrānu pusdienu pārtraukumā mēdz salipt pat veselas darba kolektīva nodaļas, lai noskatītos iecienīta seriāla jaunāko sēriju. Waves MaxxAudio Pro uzlabo skaņas ierakstu, lai katrs vārds un blīkšķis izskanētu skaļi un pārliecinoši. Savukārt SmartByte sniedz iespēju straumēt video augstā izšķirtspējā bez aizķeršanās, tādējādi neaizpildot datora cieto disku.

Dell Inspiron 17 5770

MODELIS: 272927382

Kinoteātra cienīgs attēls un skaņa

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
39.75 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
954.00Bezmaksas piegāde
Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā piegāde no 29.04.2019.
Iekārtas apraksts

Ar kinoteātra cienīgu attēlu un skaņu Dell Inspiron izvērš filmu skatīšanos brīvos brīžos baudāmā piedzīvojumā. Plašajā 17,3 collu Full HD ekrānā ar plašu skatīšanās leņķi krāsas izskatās vienādi labi no jebkura skatpunkta. Tādēļ ap Inspiron ekrānu pusdienu pārtraukumā mēdz salipt pat veselas darba kolektīva nodaļas, lai noskatītos iecienīta seriāla jaunāko sēriju. Waves MaxxAudio Pro uzlabo skaņas ierakstu, lai katrs vārds un blīkšķis izskanētu skaļi un pārliecinoši. Savukārt SmartByte sniedz iespēju straumēt video augstā izšķirtspējā bez aizķeršanās, tādējādi neaizpildot datora cieto disku.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!