Parādi savas uzvaras

Ikviena spēle, ikviena uzvara raisa sakāpinātas sajūtas, ja tā izcīnīta nevainojamos apstākļos. Jaunās paaudzes spēļu dators G5 ar 9.paaudzes Intel procesoru un NVIDIA GeForce RT2060 grafisko karti rada ideālu, mākslīgā intelekta risinājumu bagātinātu batāliju lauku. Full HD izšķirtspējas ekrānā ar 144 Hz atjaunošanās ātrumu viss izskatās reālistiski un aizgrābjoši. Inovatīva divu ventilatoru dzesēšanas sistēma neļauj datoram sakarst pat intensīvākajā darba posmā, un SmartByte tehnoloģija gādā par netraucētu datu plūsmu. Savukārt Waves MaxxAudio Pro tehnoloģijas burtiski iesūc spēlē vai filmā ar augstākā labuma ieskaujošu skaņu.

Dell G5 15 5590 (273215567)

MODELIS: 273215567

Parādi savas uzvaras

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
72.90 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.

Slēdzot Nomaksas līgumu par kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

Pērkot uzreiz
1944.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 20.02.2020.
Iekārtas apraksts

Ikviena spēle, ikviena uzvara raisa sakāpinātas sajūtas, ja tā izcīnīta nevainojamos apstākļos. Jaunās paaudzes spēļu dators G5 ar 9.paaudzes Intel procesoru un NVIDIA GeForce RT2060 grafisko karti rada ideālu, mākslīgā intelekta risinājumu bagātinātu batāliju lauku. Full HD izšķirtspējas ekrānā ar 144 Hz atjaunošanās ātrumu viss izskatās reālistiski un aizgrābjoši. Inovatīva divu ventilatoru dzesēšanas sistēma neļauj datoram sakarst pat intensīvākajā darba posmā, un SmartByte tehnoloģija gādā par netraucētu datu plūsmu. Savukārt Waves MaxxAudio Pro tehnoloģijas burtiski iesūc spēlē vai filmā ar augstākā labuma ieskaujošu skaņu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!