Palielini apgriezienus!

Kad spēlē iestājas atbildīgākie brīži, ikviena aizture ir kaitinoša. Tādēļ Dell G3 ar vienas pogas spiedienu palielina dzesēšanas sistēmas apgriezienus, lai 9.paaudzes Intel procesors varētu strādāt ar pilnu jaudu. NVIDIA GeForce grafiskā karte uzbur kolorītus tēlus ar izteiktām kontūrām, kuri gludi pārvietojas vizuāli reālajai pasaulei maksimāli pietuvinātā virtuālajā vidē. Lietotāja virzienā vērsti skaļruņi ar Waves MaxxAudio Pro tehnoloģijas atbalstu burtiski liek skaņai apskaut spēlētāju, un SmartByte tehnoloģija atbrīvo ceļu vizuālā satura gludākai pārraidīšanai tīmeklī, lai nekas nekavētu spēles ritējumu.

Dell G3 15 3590 (273256685)

MODELIS: 273256685

Palielini apgriezienus!

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
45.00 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
1080.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 19.02.2020.
Iekārtas apraksts

Kad spēlē iestājas atbildīgākie brīži, ikviena aizture ir kaitinoša. Tādēļ Dell G3 ar vienas pogas spiedienu palielina dzesēšanas sistēmas apgriezienus, lai 9.paaudzes Intel procesors varētu strādāt ar pilnu jaudu. NVIDIA GeForce grafiskā karte uzbur kolorītus tēlus ar izteiktām kontūrām, kuri gludi pārvietojas vizuāli reālajai pasaulei maksimāli pietuvinātā virtuālajā vidē. Lietotāja virzienā vērsti skaļruņi ar Waves MaxxAudio Pro tehnoloģijas atbalstu burtiski liek skaņai apskaut spēlētāju, un SmartByte tehnoloģija atbrīvo ceļu vizuālā satura gludākai pārraidīšanai tīmeklī, lai nekas nekavētu spēles ritējumu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!