Meklēt
 Jauda un elegance

Ar pamatīgu veiktspēju apveltītais ASUS klēpjdators ir neticami viegls un kompakts. Zenbook 14 OLED ir vien 16,9 milimetrus biezs un sver 1,39 kilogramus, tomēr modernajā metāla korpusā rasta vieta 12. paaudzes Intel Core i5 procesoram, 8 GB operatīvai atmiņai, 512 GB SSD diskam un košam 14 collu OLED HDR NanoEdge displejam ar 2,8K izšķirtspēju 16:10 malu attiecību un 90 Hz atsvaidzes intensitāti. Tas spēj attēlot visu DCI-P3 krāsu gammu un nodrošina 550 nitu spilgtumu, kā arī ASUS OLED klēpjdatori izstaro par 70% mazāk kaitīgās zilās gaismas. Dolby Atmos skaņas sistēma parūpējas par neparasti jaudīgu skaņu, kamēr jaunā ASUS ErgoSense klaviatūra priecē ar klusu un efektīvu darbu. Tai talkā nāk plašais skārienpaliktni ar ASUS zīmola «firmas zīmi» - iestrādāto gaismas ciparnīcu. Zenbook 14 OLED ir aprīkots ar visām I/O pieslēgvietām, kas nepieciešamas vienkāršai savienošanai ar ierīcēm un perifērijas ierīcēm, un ieslēgšanas pogā iemontēts pirkstu nospiedumu lasītājs ātrai un vieglai ierīces atbloķēšanai. Uzticamības un izturības ziņā tas atbilst īpaši prasīgā ASV militārā standarta MIL-STD-810H prasībām. 

Asus Zenbook 14 OLED UX3402ZA-KM309W

MODELIS: 90NB0WC2-M00SD0

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!

Jauda un elegance

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
45.80 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
1099.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
1099.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
11.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 85.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 30.03.2023.
Apraksts

Ar pamatīgu veiktspēju apveltītais ASUS klēpjdators ir neticami viegls un kompakts. Zenbook 14 OLED ir vien 16,9 milimetrus biezs un sver 1,39 kilogramus, tomēr modernajā metāla korpusā rasta vieta 12. paaudzes Intel Core i5 procesoram, 8 GB operatīvai atmiņai, 512 GB SSD diskam un košam 14 collu OLED HDR NanoEdge displejam ar 2,8K izšķirtspēju 16:10 malu attiecību un 90 Hz atsvaidzes intensitāti. Tas spēj attēlot visu DCI-P3 krāsu gammu un nodrošina 550 nitu spilgtumu, kā arī ASUS OLED klēpjdatori izstaro par 70% mazāk kaitīgās zilās gaismas. Dolby Atmos skaņas sistēma parūpējas par neparasti jaudīgu skaņu, kamēr jaunā ASUS ErgoSense klaviatūra priecē ar klusu un efektīvu darbu. Tai talkā nāk plašais skārienpaliktni ar ASUS zīmola «firmas zīmi» - iestrādāto gaismas ciparnīcu. Zenbook 14 OLED ir aprīkots ar visām I/O pieslēgvietām, kas nepieciešamas vienkāršai savienošanai ar ierīcēm un perifērijas ierīcēm, un ieslēgšanas pogā iemontēts pirkstu nospiedumu lasītājs ātrai un vieglai ierīces atbloķēšanai. Uzticamības un izturības ziņā tas atbilst īpaši prasīgā ASV militārā standarta MIL-STD-810H prasībām. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!