Meklēt
 Radīts grafisko darbu profesionāļiem

Pārvērt savas ieceres realitātē ar ProArt Studiobook 16! Šis plānais klēpjdators ar iespaidīgo 16 collu OLED tehnoloģijas 4K izšķirtspējas ekrānu paver jaunus horizontus un radīts ar vienu domu – piešķirt Tev instrumentu visizaicinošāko uzdevumu paveikšanai. Šim nolūkam 12. paaudzes Intel Core i9 procesoram talkā nāk profesionāļu līmeņa NVIDIA RTX A3000 (12GB) grafiskā karte, viena no pasaulē ātrākajām SSD atmiņām ar 2 TB ietilpību un 32 GB operatīvā atmiņa. Papildu iespējas sniedz arī Windows 11 Pro operētājsistēma. Šis komplekts ir piemērots pat papildinātās realitātes risinājumu izstrādei, turklāt skārienpaliktnis atpazīst digitālā irbuļa pieskārienu 1024 stipruma līmeņos. Papildu iespējas sniedz trīs taustiņi zem paliktņa, kas ir īpaši noderīgi 3D dizaineriem, un jaunā Asus Dial vadības svira, kura spēj uzņemties 70 dažādas funkcijas. Tie ir lieliski palīgi ikvienam ikdienā ar Adobe Photoshop, Premiere Pro, Photoshop Lightroom Classic, After Effects un Illustrator strādājošiem. Lielais ekrāns ar 16:10 malu attiecību ir PANTONE sertificēts un attēlo 100% DCI-P3 krāsu paleti, tādēļ fotogrāfijas un video izskatās maksimāli dabiski. 

Asus ProArt Studiobook 16 W7600Z3A-L2030X

MODELIS: 90NB0XH1-M00480

Radīts grafisko darbu profesionāļiem

 
Krāsa
Samaksas veids
Bezprocentu nomaksa
123.72 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
3299.00 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.

Slēdzot Nomaksas līgumu par kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

Pērkot uzreiz
3299.00


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
13.90 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 100.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 28.03.2023.
Apraksts

Pārvērt savas ieceres realitātē ar ProArt Studiobook 16! Šis plānais klēpjdators ar iespaidīgo 16 collu OLED tehnoloģijas 4K izšķirtspējas ekrānu paver jaunus horizontus un radīts ar vienu domu – piešķirt Tev instrumentu visizaicinošāko uzdevumu paveikšanai. Šim nolūkam 12. paaudzes Intel Core i9 procesoram talkā nāk profesionāļu līmeņa NVIDIA RTX A3000 (12GB) grafiskā karte, viena no pasaulē ātrākajām SSD atmiņām ar 2 TB ietilpību un 32 GB operatīvā atmiņa. Papildu iespējas sniedz arī Windows 11 Pro operētājsistēma. Šis komplekts ir piemērots pat papildinātās realitātes risinājumu izstrādei, turklāt skārienpaliktnis atpazīst digitālā irbuļa pieskārienu 1024 stipruma līmeņos. Papildu iespējas sniedz trīs taustiņi zem paliktņa, kas ir īpaši noderīgi 3D dizaineriem, un jaunā Asus Dial vadības svira, kura spēj uzņemties 70 dažādas funkcijas. Tie ir lieliski palīgi ikvienam ikdienā ar Adobe Photoshop, Premiere Pro, Photoshop Lightroom Classic, After Effects un Illustrator strādājošiem. Lielais ekrāns ar 16:10 malu attiecību ir PANTONE sertificēts un attēlo 100% DCI-P3 krāsu paleti, tādēļ fotogrāfijas un video izskatās maksimāli dabiski. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!