Vienkārši jaudīgs

Elegantais Apple galddators tikai izskatās miniatūrs. Sirdī tas ir liels un spēj paveikt varenus darbus, sākot no ikdienas biroja uzdevumu veikšanas un beidzot ar industriālu skaitļošanu. 8.paaudzes Intel Core procesors un ātrā 2666 MHz DDR4 SO-DIMM operatīvā atmiņa saīsina ceļu no idejas līdz galarezultātam līdz minimumam, pat ja tiem jāveic vairākus uzdevumus vienlaikus. Lielu failu apmaiņai datoru var konfigurēt galvu reibinošam ātrumam – līdz 10 gigabitiem sekundē.  Otrās paaudzes Apple T2 Security Chip nošifrē noglabāto informāciju, lai tā nenonāktu svešās rokās.

Apple Mac Mini i3 QC 128GB (MRTR2)

MODELIS: MRTR2ZE/A

Vienkārši jaudīgs

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
37.50 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
900.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Iekārtas apraksts

Elegantais Apple galddators tikai izskatās miniatūrs. Sirdī tas ir liels un spēj paveikt varenus darbus, sākot no ikdienas biroja uzdevumu veikšanas un beidzot ar industriālu skaitļošanu. 8.paaudzes Intel Core procesors un ātrā 2666 MHz DDR4 SO-DIMM operatīvā atmiņa saīsina ceļu no idejas līdz galarezultātam līdz minimumam, pat ja tiem jāveic vairākus uzdevumus vienlaikus. Lielu failu apmaiņai datoru var konfigurēt galvu reibinošam ātrumam – līdz 10 gigabitiem sekundē.  Otrās paaudzes Apple T2 Security Chip nošifrē noglabāto informāciju, lai tā nenonāktu svešās rokās.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!