Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
ATPAKAĻ
DIENNAKTS KLIENTU ATBALSTS
29302930

Inovācija uz darba galda

DELL Inspiron EN/RU 7459
(272770924)

Ultraplānais 23,8 collu „all-in-one” jeb viss vienā veida galddators Dell Inspiron 7459 ir inovācijām piesātināta dizaina pērle. Tas ir iespaidīgi jaudīgs, vadāms ar roku žestiem un viegli pielāgojams dažādām vajadzībām.

UZZINĀT VAIRĀK
Nomaksas līgums
65.25 65,25
€/mēn.

uz 24 mēnešiem


  • Noliktavā nav
Ar Nomaksas līgumu
uz 24 mēn.
Pērkot uzreiz

       

36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa 0.000% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.

Turpināt bez autorizācijas     --- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


* Ikmēneša maksa par iekārtas iegādi, slēdzot Nomaksas līgumu uz izvēlēto termiņu. Jauniem klientiem (mazāk par 3 mēn.) var tikt piemērota pirmā iemaksa.

Slēdzot Nomaksas līgumu ar kopējo summu virs 1400 €, fiziskām personām (neatkarīgi no klienta līmeņa) tiek piemērota pirmā iemaksa ne mazāka kā 10% apmērā.

Ultraplānais 23,8 collu „all-in-one” jeb viss vienā veida galddators Dell Inspiron 7459 ir inovācijām piesātināta dizaina pērle. Tas ir iespaidīgi jaudīgs, vadāms ar roku žestiem un viegli pielāgojams dažādām vajadzībām.

Inspiron 7459 pievilcīgu dara gan plānais korpuss, kas aizņem uz galda ļoti maz vietas, gan teju akrobātiskā un stingrā statīva kāja, kas notur milzu ekrānu izvēlētajā stāvoklī. Vari to pavērst klasiska monitora pozīcijā vai arī noguldīt horizontāli – kā galdu –, lai tajā no augšas vienlaikus varētu raudzīties visi apspriedes dalībnieki. Korpusā iestrādātā RealSense kamera atpazīst lietotāja žestus, ar kuru palīdzību var izveidot, labot un koplietot dokumentus, nepieskaroties datoram. Protams, ir iespēja izmantot arī ierastāku vadības veidu, piemēram, daudzus pieskārienus vienlaikus atpazīstošo skārienjutīgo ekrānu vai arī pievienoto klaviatūru un peli.

23,8 collu IPS tehnoloģijas Full HD izšķirtspējas ekrāns izceļas ar plašu skata leņķi, kas lieti noderēs sapulcēs vai kolektīvi skatoties filmas. Dators aprīkots ar Intel Core i7 procesoru un NVIDIA GeForce 940M grafisko karti, tādēļ ir ļoti piemērots darbam ar vizuālajiem materiāliem – kā maketēšanai, tā foto un video apstrādei un pat specefektu veidošanai. Ieslēgšanu paātrina 32GB SSD ātrā atmiņa, kas zibenīgi iestartē nepieciešamās programmas, bet informācijas glabāšanai atvēlēts 1TB cietais disks.

Cilvēki, kuri aplūkoja šo produktu, interesējās arī par...


Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!