Meklēt
 
Digitālo kanālu projektu vadītājs/-a
   Ropažu iela 6, Rīga.
Vakance aktuāla līdz 29.05.2022.

PAR IKDIENU

Digitālo kanālu attīstības projektu, kas skar dizaina izstrādi (UX/UI), vadīšana.

Darba ikdiena LMT Mārketinga dienesta Digitālā mārketinga daļā paredz darba uzdevumu saņemšanu no produktu, pakalpojumu, digitālo kanālu un kampaņu vadītājiem par labojumiem esošās digitālās saskarnēs vai jaunu risinājumu izstrādi.

Digitālo kanālu projektu vadītāja uzdevums – deleģēt darbus dizaineriem un digitālajām aģentūrām, plānojot iesaistīto kolēģu resursus un izvērtējot prioritātes. Jāseko līdzi laika plānam, jāspēj dinamiski pielāgoties apstākļiem un jābūt atbildīgam par laikā piegādātiem materiāliem IT izstrādes komandām, kā arī jāuztur projektu dokumentācija.

PAR TEVI

Esi aizrautīgs cilvēks ar krampi un tieksmi neapstāties pie sasniegtā. Ar lieliskām spējām sadarboties un atrast kopēju valodu gan ar IT izstrādātājiem, mārketinga sapņotājiem, biznesa risinājumu attīstītājiem, prasīgiem juristiem, gan ambicioziem aģentūru ekspertiem. Protams, angļu valodas zināšanas Tev noder ikdienas komunikācijā.

Vismaz divu gadu darba pieredze līdzīgā amatā un zināšanas par Agile un Scrum ir devušas pārliecību uzņemties atbildību par termiņiem, budžetiem un nodevumu kvalitāti. Kā zivs ūdenī jūties darbā sprintos un attiecīgu projektu vadības rīku (Jira, Confluence utml.) pārvaldīšanā, kā arī Tev ir izpratne par web front-end izstrādes posmiem un tehniskajām iespējām.

Iegūtā izglītība projektu vadībā, mārketingā, IT vai komunikāciju zinātnēs ļauj skaidri formulēt un argumentēt savu viedokli, kā arī sagatavot prasības un darba uzdevumus citiem. Tava priekšrocība var būt padziļinātas UX/UI zināšanas.

TAVI IEGUVUMI

  • Atalgojums no 1700 līdz 2200 EUR bruto
  • Prēmijas par labiem darba rezultātiem
  • Veselības apdrošināšana, viedtelefons ar bezlimita sarunām un internetu, papildu brīvdienas un citi uzņēmuma bonusi
  • Hibrīda darba modelis (attālināti/klātienē)
  • Dalība projektos ar plašu mērogu un dažādu specifiku
  • Atsaucīgi kolēģi un vadītājs, uz kuru pieredzi un atbalstu varēsi paļauties
  • Atvērta un pozitīva darba vide, iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs
  • Iedvesmojoši semināri un noderīgas apmācības profesionālai izaugsmei un personības pilnveidošanai

 

Ja Tev ir papildu jautājumi, pirms vēlies pieteikties, droši sazinies ar Digitālā mārketinga daļas vadītāju Arti Grīnvaldu: artis.grinvalds@lmt.lv.

Spied pogu “Pieteikties” – Tavu pieteikumu gaidīsim līdz 29.05.2022.

DALIES:      

        

        
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!