AUTOATBILDĒTĀJS

Tavs personiskais sekretārs!

Autoatbildētājs kalpo gluži kā personiskais sekretārs – tas saņems zvanus Tavā vietā gadījumos, kad nevari to izdarīt pats, un regulāri nosūtīs Tev īsziņas ar informāciju par zvanītājiem.
Atstātos paziņojumus varēsi noklausīties tad, kad vēlēsies!

 • Ērta pieslēgšana, uzstādīšana un lietošana
 • Iespēja izvēlēties Autoatbildētāja valodu
 • Tarifu plāna BRĪVĪBA lietotājiem paziņojumu noklausīšanās Latvijā – bez maksas

KĀ PIESLĒGT

Visērtāk pakalpojumu pieslēgt Mans LMT.

KĀ SĀKT LIETOT

Vispirms izvēlies sava Autoatbildētāja valodu!
Autoatbildētāja valodaPāradresācijas numurs
Latviešu 29313030
Krievu29313031
Angļu 29313032
Piezvani uz Autoatbildētāja valodai atbilstošo numuru un noklausies uzrunu. Autoatbildētājs pastāstīs, kā rīkoties, kā ierakstīt savu uzrunu zvanītajiem un kā uzstādīt paroli, lai Tev atstātos paziņojumus nevarētu noklausīties kāds cits, – vienkārši seko norādēm!

Uzrunai vēlams būt īsai un lietišķai. Ja Tev ir svarīgi, ka zvanītāji katru reizi uzzina kaut ko par Tavām gaitām laikā, kamēr neesi sazvanāms, tad uzrunu vari mainīt. Ja tas nav vajadzīgs, tad ierunā savu sveicienu un turpmāk vari to vairs nemainīt.

ZVANU PĀRADRESĒŠANA UZ AUTOATBILDĒTĀJU

Lai zvanus saņemtu Tavs Autoatbildētājs, veic zvanu pāradresēšanu uz Autoatbildētāja valodai atbilstošo pāradresācijas numuru.

 • Operatora pāradresācija – laikā, kad Tavs telefons būs izslēgts vai atradīsies ārpus uztveršanas zonas, visi zvani automātiski nonāks Tavā Autoatbildētājā.
 • Lietotāja pāradresācija – šādas izvēles gadījumā Tev pašam ikreiz jāuzstāda un jāatceļ beznosacījuma vai nosacījuma pāradresācija.

AUTOATBILDĒTĀJĀ ATSTĀTO PAZIŅOJUMU NOKLAUSĪŠANĀS

Autoatbildētājā atstātos paziņojumus jebkurā laikā vari noklausīties, zvanot uz Autoatbildētāja valodai atbilstošo numuru. To vari izdarīt gan no sava numura, gan cita.

 • Ja zvani no sava numura, kuram Autoatbildētājs ir piesaistīts, ievadi un apstiprini paroli ar simbolu #.
 • Ja zvani no cita numura: ievadi sava mobilā telefona numuru vietējā formātā (8 cipari) un apstiprini ar simbolu #, pēc tam ievadi savu paroli un simbolu #.
Pēc paroles autorizācijas dzirdēsi atstātos ziņojumus, pirms katra paziņojuma atskanēs numurs, no kura zvanīts. Lai piekļūtu Autoatbildētāja pamatiespējām, no sākuma noklausies ziņojumus vai arī tos pārtrauc, nospiežot simbolu *.

SVARĪGI ZINĀT

 • Ja Tavā Autoatbildētājā nonāk zvans, kam bijis aktivizēts Numura uzrādīšanas aizliegums, tad pirms atstātā paziņojuma noklausīšanās zvanītāja numurs netiks atskaņots.
 • Ja zvanītājs nesagaida signālu un pārtrauc savienojumu uzrunas laikā, īsziņu par zvanu uz Autoatbildētāju Tu nesaņemsi.
 • Visi Tavā Autoatbildētājā atstātie paziņojumi neatkarīgi no tā, vai esi tos noklausījies, vai neesi, tiek saglabāti neierobežotu laiku – līdz brīdim, kad tos izdzēsīsi.
 • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto personas datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma AUTOATBILDĒTĀJS ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, vārds, uzvārds, pieslēguma numurs u.c., pārraidītā satura dati, kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.

IZMAKSAS

Iepazīsties ar Autoatbildētāja izmaksām – maksu par zvaniem uz Autoatbildētāju, paziņojumu noklausīšanos un iestatījumu konfigurāciju.

 • Autoatbildētāja pieslēgšanas maksa – 3.45 €.
 • Zvanu pāradresācija LMT tīklā ir bez maksas.
 • Abonēšana ir bez maksas.
 • Ja esi uzstādījis zvanu pāradresāciju un atrodies ārvalstīs, būs jāmaksā par Autoatbildētāja paziņojumu noklausīšanos atbilstoši to ilgumam.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!