• Autorizēties
 • Meklēt
     Nepārtrauktai saziņai

  Izbaudi braucienu, ērti sarunājoties un klausoties mūziku vienlaicīgi! Kā? Pievieno U-Com iekārtu ķiverē iebūvētajai komunikācijas sistēmai vai brīvroku iekārtai un izveido sarunas biedru grupiņu (līdz 4) – Bluetooth 5.0 tehnoloģija nodrošina stabilu savienojumu un kvalitatīvu skanējumu. Turklāt Tev nav jāizvēlas starp sarunu un mūziku – vari darīt abas lietas vienlaikus, jo sarunas laikā mūzika pieklusīs un skanēs tikai fonā. Mobilā lietotne Android un iOS ierīcēm palīdzēs izmantot visas ierīces sniegtās iespējas visaugstākajā kvalitātē!

  U-Com 4 Moto sarunu iekārta

  MODELIS: INTERPHOUCOM4

  Nepārtrauktai saziņai

   
  Krāsa
  Samaksas veids
  Ar Nomaksas līgumu
  7.46 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  179.00


  --- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


  Atverot iepakojumu, 14 dienu atteikuma tiesības netiek piemērotas higiēnas un veselības, kā arī tehnisku apsvērumu dēļ

  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Apraksts

  Izbaudi braucienu, ērti sarunājoties un klausoties mūziku vienlaicīgi! Kā? Pievieno U-Com iekārtu ķiverē iebūvētajai komunikācijas sistēmai vai brīvroku iekārtai un izveido sarunas biedru grupiņu (līdz 4) – Bluetooth 5.0 tehnoloģija nodrošina stabilu savienojumu un kvalitatīvu skanējumu. Turklāt Tev nav jāizvēlas starp sarunu un mūziku – vari darīt abas lietas vienlaikus, jo sarunas laikā mūzika pieklusīs un skanēs tikai fonā. Mobilā lietotne Android un iOS ierīcēm palīdzēs izmantot visas ierīces sniegtās iespējas visaugstākajā kvalitātē!  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!