Meklēt
 Mikrobiem – nē!

Parūpējies, lai Tavas ikdienā izmantotās lietas būtu brīvas no baciļiem! Izmanto sterilizācijas kārbu, kas ar ultravioleto gaismu iznīcinās mikrobus, kas sakrājušies uz viedtālruņa, austiņu futrāļa, brillēm un citiem priekšmetiem. 10 minūšu laikā sterilizators nogalina 99% kaitīgo baktēriju, turklāt tas vienlaikus darbojas kā bezvadu uzlādes paliktnis, kas spēj “pabarot” vislielākos Samsung telefonus. Magnētiskais vāciņš gādā, lai 369 g vieglā kārba vienmēr būtu cieši aizvērta, tādēļ ierīces attīrīšanas laikā ir pilnīgā drošībā.

Samsung UV Sterilizer ar bezvadu lādētāju

MODELIS: GP-TOU020SABWQ

Mikrobiem – nē!

 
Krāsa
Samaksas veids
Pērkot uzreiz
24.99Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā piegāde no 16.12.2022.
Apraksts

Parūpējies, lai Tavas ikdienā izmantotās lietas būtu brīvas no baciļiem! Izmanto sterilizācijas kārbu, kas ar ultravioleto gaismu iznīcinās mikrobus, kas sakrājušies uz viedtālruņa, austiņu futrāļa, brillēm un citiem priekšmetiem. 10 minūšu laikā sterilizators nogalina 99% kaitīgo baktēriju, turklāt tas vienlaikus darbojas kā bezvadu uzlādes paliktnis, kas spēj “pabarot” vislielākos Samsung telefonus. Magnētiskais vāciņš gādā, lai 369 g vieglā kārba vienmēr būtu cieši aizvērta, tādēļ ierīces attīrīšanas laikā ir pilnīgā drošībā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!