• Autorizēties
 Ierakstu studijas kvalitāte ārpus studijas

Samsung Galaxy Buds+ bezvadu austiņas maina veidu, kā klausāmies mūziku un podkāstus. Ar AKG palīdzību veidotā jaunā divvirzienu dinamisko skaļruņu un trīs mikrofonu sistēma nodrošina bagātīgu, dabīgu skanējumu kā atskaņojot mūziku, tā telefonsarunās vai videokonferencēs. Sarunas laikā divi ārējie adaptīvie mikrofoni bloķē ārējās skaņas un palīdz iekšējam mikrofonam pārraidīt tīru, netraucētu skaņu. 6,3 gramus vieglās austiņas izceļas ar iespaidīgu baterijas darbības ilgumu līdz pat 11 stundām un vēl papildu 11 stundām 39,6 gramus smagajā kastītē. Turklāt stundu ilgai lietošanai nepieciešamo enerģiju tās spēj uzņemt 3 minūšu laikā. Skārienvirsmas ļauj vadīt atskaņotāju, nepieskaroties tālrunim, un sadarbībā ar mūzikas straumēšanas lietotni Spotify iespējams ar vienu kustību sākt atskaņot izvēlēto mūziku vai podkāstus .Turklāt lietotne Galaxy Buds+ tagad ir savienojama arī ar iOS operētājsistēmu. 

Samsung Galaxy Buds+ SM-R175

MODELIS: SM-R175NZWASEB

Jaunums! Saņem preci jau šodien!

Ierakstu studijas kvalitāte ārpus studijas

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
7.05 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
169.00Šai precei netiek piemērotas 14 dienu atteikuma tiesības

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 02.11.2020.
Iekārtas apraksts

Samsung Galaxy Buds+ bezvadu austiņas maina veidu, kā klausāmies mūziku un podkāstus. Ar AKG palīdzību veidotā jaunā divvirzienu dinamisko skaļruņu un trīs mikrofonu sistēma nodrošina bagātīgu, dabīgu skanējumu kā atskaņojot mūziku, tā telefonsarunās vai videokonferencēs. Sarunas laikā divi ārējie adaptīvie mikrofoni bloķē ārējās skaņas un palīdz iekšējam mikrofonam pārraidīt tīru, netraucētu skaņu. 6,3 gramus vieglās austiņas izceļas ar iespaidīgu baterijas darbības ilgumu līdz pat 11 stundām un vēl papildu 11 stundām 39,6 gramus smagajā kastītē. Turklāt stundu ilgai lietošanai nepieciešamo enerģiju tās spēj uzņemt 3 minūšu laikā. Skārienvirsmas ļauj vadīt atskaņotāju, nepieskaroties tālrunim, un sadarbībā ar mūzikas straumēšanas lietotni Spotify iespējams ar vienu kustību sākt atskaņot izvēlēto mūziku vai podkāstus .Turklāt lietotne Galaxy Buds+ tagad ir savienojama arī ar iOS operētājsistēmu. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!