Meklēt
 Pārvērt savu viedtālruni mobilā spēļu konsolē!

Razer Kishi ir universāla vadības pults visiem Android operētājsistēmas viedtelefoniem. Izstiep kompakto ierīci, ievieto īpaši paredzētā vietā savu viedtelefonu un spēlē, izmantojot reālas pogas un vadības sviras. Gluži kā spēlējot spēļu konsoli pie televizora! Ekrānam paredzētā vieta ir pietiekami plata, lai tajā ietilptu faktiski jebkurš tirgū esošais Android viedtālrunis. Tā kā Razer Kishi ar telefonu tiek savienots caur USB-C pieslēgvietu, abas ierīces sadarbojas zibenīgi ātri un bez aizturēm. Tā, it kā tās būtu viens vesels.

Razer Kishi for Android

MODELIS: RZ06-02900100-R3M1

Pārvērt savu viedtālruni mobilā spēļu konsolē!

 
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
3.71 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
89.00Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 23.09.2021.
Iekārtas apraksts

Razer Kishi ir universāla vadības pults visiem Android operētājsistēmas viedtelefoniem. Izstiep kompakto ierīci, ievieto īpaši paredzētā vietā savu viedtelefonu un spēlē, izmantojot reālas pogas un vadības sviras. Gluži kā spēlējot spēļu konsoli pie televizora! Ekrānam paredzētā vieta ir pietiekami plata, lai tajā ietilptu faktiski jebkurš tirgū esošais Android viedtālrunis. Tā kā Razer Kishi ar telefonu tiek savienots caur USB-C pieslēgvietu, abas ierīces sadarbojas zibenīgi ātri un bez aizturēm. Tā, it kā tās būtu viens vesels.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!